Hladam kamaratov

nerif

Cauko mam 20 rokov a chystam sa na Technicku vysoku do Ceska. Po zakladke som bol na elektrotechnickej skole a nemam absolutne ziadne kamosky. Keby nejaka mala zaujem pokecat dajte vediet , da sa povedat ze som sa 4 roky nerozpraval poriadne s dievcatom :D , je to smutne no :D

Mike3284

Ahojte. Mam 24 rokov. Poslednymi dnami mam strasne depky nevidim v zivote vyznam nic ma nebavi nikoho nemam. Nemam ziadnych ozajstnych kamaratov aj ked by som velmi chcel. Ak sa niekdo najde kdo si ma chut pokecat o tom tak e-mail Chiudinelli@azet.sk
ZV a okolie alebo Cadca a okolie

Niki007

Ahojte, píšem sem z toho dôvodu, že nemám už moc kamarátov,dá sa povedať, že poriadneho nemám ani jedného.Z väčšej čaasti je to moja chyba, taktiež mám sociofóbiu,takže sa snažím unikať od druhých zdravých ľudí..ale ten, kto má rovnaký problém to určite pochopí. chcem sa zbaviť tejto fóbie ,a preto by som sa rada stala členkou Vašej KOMUNITY:D budem rada , keď sa mi ozvete na mail shinbone@azet.sk.. budem mooc rada a som z Piešťan:P

ayleen454

ahoj, nieže by som priateľov nemala, ale v poslednej dobe si nemám s kým fajn pokecať, neviem či to je tým, že som práve dokončila výšku, kde som bola v kontakte každý deň so spolužiačkami a chýbajú mi aj tie \"babské\" posedenia :) či už téma chlapi alebo iné rozoberanie osobných problémov .. rada poslúžim aj ako bútľavá vŕba, a keby som našla nejaké nepovrchné priateľstvo, trebárs aj tu, bola by som rada :)) mimochodom som žena 24,Nr. : ayleen454@azet.sk