žiarlivy priatel - pozor ?!

Príspevok v téme: žiarlivy priatel - pozor ?!
eleonor

ahojte. Chcela by som radu ohladom mojho problemu. Mam 20 rokov a pol roka chodim s chlapcom.Lenze problem je v tom,ze je ziarlivy a ma rozne vyplody fantazie a okrem toho ma psychicky vydiera a manipuluje mnou.Je to asi takto.Od kedy som s nim s nikym inym som vonku nebola,pretoze ak by sa dozvedel ze som s inym chlapom bola trebars len na pivko,tak ma nazve stetkou.A nazval ma tak uz ,a to len preto,ze som si pisala s inym chlapcom na internete.Ziarli dokonca aj ked idem vonku s kamaratkou.Okrem toho robi to,ze ma nuti aby som mu prehnane prejavovala lasku.Stale mu mam hovorit ze ho lubim,ze je moj milacik,zlatko,pokladik a ked mu poviem ze to jednoducho nieje moj styl,taketo sladke recicky tak mi zacne hovorit ze ho nelubim a ze ho nechcem. Potom vo mne vzbudzuje pocit viny.Nikdy mi neveri kde som.Ked sa vecer rozideme a ja idem domov,tak mi vola a pyta sa ze kde som a neveri mi ked poviem ze doma. Na dalsi den sa ma pyta ze s kym som sla po tom,co som od neho odisla. A odpoved mi neveri.Stale ma nuti aby som sa mu ospravedlnovala a vysvetlovala mu kde som co robim, a on ma stale neake vyplody fantazie ze kde a s kym ho podvadzam ale ja som mu VERNA.Teraz cakam babatko.Boli sme velmi stastni ked sme to zistili.On zacal tvrdo pracovat ale v inom meste pretoze nasiel lepsiu pracu.Teraz si len piseme cez internet a stale sa ma pyta preco ho nepodporujem,neprejavujem mu lasku,preco som odmerana,preco som unavena,ci som bola s niekym inym von atd...stale vo mne vzbudzuje pocit viny.Ale aj on sa vie ospravedlnit.Hlavne vtedy,ked mu poviem ze mam dost a ze je koniec. Vtedy sa zacne ospravedlnovat a snazi sa byt mily. .... Chcem vediet vas nazor.Hlavne tych,co maju skusenosti. Co s takym chlapom??

eleonor

a mamka mi to hovorila.. ze sa jej nepaci. Lebo on raz prisiel o 3 rano ku nam opity s vinom v ruke a od vtedy ho moja mama neznasa. A len nedavno som jej povedala ze nepije a ze je to v poriadku. A teraz zrazu neviem ako jej mam povedat ze ostanem sama. Nechcem jej byt na krku. Ano zabudla som este povedal ze pred tym ako som otehotnela strasne pil..a teraz uz koli babu "nepije" a to tak,ze si kupi liter vina ,liter piva a povie mi "ved uz nepijem !"

madala

Radsej s dietatom sama, ako s dietatom a chorobnym ziarlivcom po boku. Ked sa male narodi, okamzite si daj ziadost o vyzivne, ale bude sa to tahat, musis mat nejake peniaze na zaciatok. Mozno rodicia pomozu. Ale nechat sa oplodnit psychopatom...to bola poriadna hlupost. Je ti dufam jasne, ze je psychopat. Ludia v norme nenazyvaju svoje partnerky stetkou bez dovodu.

winki

Rodičia ti určite pomôžu, neboj sa a určite to bude lepšie ako počúvať od neho výčitky, že si vôbec bola s bábom na prechádzke. Bude to ťažký rozchod plný sľubov, plaču, vyhrážok, obviňovania, sledovania....musíš urobiť to čo cítiš a čo je podľa teba najlepšie pre teba a tvoje malé.

eleonor

asi nikdy som neplakala tak ako teraz. je mi z toho hrozne.Mam len 20 rokov a este byvam u rodicov. Chcem byt samostatna a zarabat si peniazky aj pre babatko,ale ako to zvladnem vsetko sama

madala

No ked si tehotna, tak uz len znasat jeho tyraniu. Bud zosalies po jeho boku, alebo odides aj s dietatom. Nezabudni-bude to len horsie.

winki

Takého chlapa si mala kopnúť do zadku už keď ťa prvý raz nazval štetkou bez príčiny. Teraz je už asi neskoro, ešte keď čakáš bábätko. Nezmeníš ho a časom to bude len a len horšie.
Ak si dosť silná tak ho opusti čo najskôr, radšej slobodná mamička ako psychicky týraná žena bez priateľov, sebavedomia a sebaúcty.