Ako vnímate celulitídu?

Nicoll

tolerantnosť nadovšetko vidím:D v živote by mi nenapadlo,že niekomu môže vadiť to,že baba s celulitídou si dovolí dať si krátke šortky:D

doubledog

celulitida neni nic strasne, ak to nie je extremne, tak mi to skor pride ako znak, ze dotycna je naozaj zena :)

omnoho horsie je rozkysnutost a rosolovitost

jajaja295

hej tiez mi to prekaza na ulici, ked si baby daju kratase tesne pod zadok a celulitida az po kolena..niekedy by si mali pozret do zrkadla

lulu22

Tiež mi vadí pohľad na trasľavé celulitídové zadky..:D ako fakt moc celulitídove.. Lebo ono sa to dá nosiť aj s eleganciou a nie zrovna dať si tie najkratšie sukne a kraťase..to fakt nie je moc pekný pohľad. Ja osobne mám nejakú tú celulitídu a plus aj strie na zadočku (lebo som behom jedného leta vyrástla o 13cm :/ ) a doteraz mi žiadny môj priateľ nepovedal, že je to hnusné abo niečo také.. mala som aj také obdobie, že som sa nechcela milovať za bieleho dňa a nie to ešte odzadu.. teraz som sebavedomá a nerobia mi také veci problém :) Je to len v hlave, ako sa ty cítiš, tak ťa budú aj iní vnímať!

gumka

na ulici mi vadi, ked baby, co maju celulitidu, daju si ultra kratke sortky - kazda by sa mala doma poobzerat v zrkadle pri dobrom osvetleni, ze ci ju ma, a podla toho volit oblecenie. Este ked tie kratase zakonci super vysokymi opatkami, tak to uz nechapem...do takeho outfitu sa nehodi ani naznak celulitidy.
Doma chlap take hluposti, ako je zopar nerovnosti na pokozke absolutne neriesi.
Ale na ulici je to pruser.