Podme chudnut! Uz naozaj

Príspevok v téme: Podme chudnut! Uz naozaj
mariolka12

Ahojte uz dlhsie sa snazim schudnut ale pravda je taka, ze nemam dost discipliny a stale si vravim, ze ved toto si neodopriem a zacnem zas zajtra, ale uz dost!Rada by som, keby sme sa tu podporovali, chodim cvicit dvakrat do tyzdna zatial, a na veceru sa snazim jest bielkoviny+zelenina. Viem ze by som mala jest pravidelne cca. kazde 3hodiny ale to sa mi velmi nedari:/Tesim sa na Vase prispevky, cielom nie je schudnut rychlo!!

ruza

A este nieco-s tym cvicenim-ja mam doma orbitrac,ale fakt sa musim donho nutit.ZaTIAL na nom necvicim,ale snad 2x do tyzdna by som sa mohla nan donutit.Ty ako cvicis?Doma,ci chodievas do fitka?

ruza

Ahoj mariolka! Som presne Tvoj pripad-este dnes si toto dam poslednykrat a od ZAJTRA uz idem na to,ibaze zajtra od rana je opat \"IBA DNES\". :-)))Preto sa k Tebe pridavam,lebo tiez velmi potrebujem schudnut-ja mam po porodoch 20 kilovu nadvahu a velmi mi je sympaticke a pripada mi to aj zdrave vecerat iba zeleninove salaty poprip. s maskom,syrom alebo rybkou. Ale nemam na to vacsinou uz vecer sil a tak zjem,co je poruke-chcela by som to zmenit.Tak skusme sa v tomto podporovat,snad sa nam to konecne aj podari.Aku mas predstavu,pisat si denny jedalnicek-teda,co sme pojedli,alebo iba tie vecer,ake boli?