Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako spevniť stehná?

Príspevok v téme: Ako spevniť stehná?
anonymkacolett

Ahojte :) veľmi rada by som bola, keby ste mi poradili ako spevniť stehná. Pokiaľ je pekne, chodím na korčule alebo bicykel. Behať vydržím iba cca 15 min, viacej nevládzem kvôli astme. Stravujem sa zdravo. Doma cvičím a stále nič. Čo mám robiť? Poradte mi prosím Vás nejaké cviky. Rada by som chodila aj do fitka, ale keď so mnou nikto nechce chodiť, sama sa hanbím. ďakujem

natalia123

Ja mam ten isty problem, potrebujem spevnit stehna, zacala som chodt do fitka, priatel mi poradil velmi dobre cviky,on sa v tom vyzna. No to sa neda vysvetlit na fore. Tie cviky ti musi niekto ukazat, aby si ich robila spravne, dostatocne vela, so spravnymi prestavkami, tak si vypracovala vnutorne a vonkajsie stehna a hlavne aby si davala zataz na stehna -nie nakadeco ine...Lebo kym som ja nevedela spravne pouzivat svaly, mohokrat som si nicila klby, zatazovala chrbticu a pod. Preto ti navrhujem aby si si bud zaplatila trenera v posilnovni aspon na par hodin aby ti ukazal co robit alebo ak mas nejakeho znameho, kto cvici, tak zajdi za nim osobne :) Ja som cele roky jazdila na bicykli, behavala a az teraz vidim vysledky. Zatial cvicim len mesiac, ale mam pocit, ze to ide dobrym smerom :)

anonymkacolett

Lenže problém je v tom , že cvičím, mám doma ale radšej idem na normálnom bicykli von, a na korčule chodím aj častejšie a nič nepomáha... myslím doba mesiac a nič

flegma

stale nic je po akej dobe? tyzden, dva, mesiac? vypracovat si svalstvo nejaku dobu trva... korcule su na to fajn, ked sa da, aspon 3 krat do tyzdna 60 minut
a cviky mas napr. chodza po schodoch, vypady...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako spevniť stehná? - Fórum - ZDRAVIE.sk