Ako spevniť stehná?

Príspevok v téme: Ako spevniť stehná?
anonymkacolett

Ahojte :) veľmi rada by som bola, keby ste mi poradili ako spevniť stehná. Pokiaľ je pekne, chodím na korčule alebo bicykel. Behať vydržím iba cca 15 min, viacej nevládzem kvôli astme. Stravujem sa zdravo. Doma cvičím a stále nič. Čo mám robiť? Poradte mi prosím Vás nejaké cviky. Rada by som chodila aj do fitka, ale keď so mnou nikto nechce chodiť, sama sa hanbím. ďakujem

Gima

Na spevnenie stehien je vhodná aj kačacia chôdza v podrepe, klasicky si čupneš, no posuvaš nohy do predu a aj zadok. Potom ruske drepy, kde akokeby sediš na stoličke, vtedy sa zapajaju vnútormnne stehenne svaly. V skutočnosti na žiadnej stoličke nesedíš. No v tej polohe treba vydržať minutu alebo dve.

Gima

Mne pomohlo fitnes stroje na spevnenie stehien a scvrkol sa mi aj zadok. Jeden stroj simuluje schody a počita aj prejdene poschodia a druhý simuluje lyžovanie na bežkách. Velmi rada tam chodím, no v týchto horučavach radšej nie.

annayears

ahoj. cvicit musis dlhsie ako ten mesiac :) na vybudovanie svalstva si musis pockat, trva to isty cas. a k cviceniu, strave by som ti odporucila krémy na spevnenie. skus nejake pozriet napr na notino.sk pridavam ti aj zlavove kupony, ktore mozes vyuzit! :) pekny den -odkaz odstránený-

nehnah

Mne pomohla trampolína na spevnenie stehien a zadku. Kúpila som si vlastnú do záhrady, takú "vstavanú" či ako to napísať a išlo to pomerne rýchlo

natalia123

Ja mam ten isty problem, potrebujem spevnit stehna, zacala som chodt do fitka, priatel mi poradil velmi dobre cviky,on sa v tom vyzna. No to sa neda vysvetlit na fore. Tie cviky ti musi niekto ukazat, aby si ich robila spravne, dostatocne vela, so spravnymi prestavkami, tak si vypracovala vnutorne a vonkajsie stehna a hlavne aby si davala zataz na stehna -nie nakadeco ine...Lebo kym som ja nevedela spravne pouzivat svaly, mohokrat som si nicila klby, zatazovala chrbticu a pod. Preto ti navrhujem aby si si bud zaplatila trenera v posilnovni aspon na par hodin aby ti ukazal co robit alebo ak mas nejakeho znameho, kto cvici, tak zajdi za nim osobne :) Ja som cele roky jazdila na bicykli, behavala a az teraz vidim vysledky. Zatial cvicim len mesiac, ale mam pocit, ze to ide dobrym smerom :)

anonymkacolett

Lenže problém je v tom , že cvičím, mám doma ale radšej idem na normálnom bicykli von, a na korčule chodím aj častejšie a nič nepomáha... myslím doba mesiac a nič