sex pocas menstruacie..aky je vas nazor...

Príspevok v téme: sex pocas menstruacie..aky je vas nazor...
ewka

Chcem sa opytat jednu vec.Aky mate nazor na sex pocas menstruacie?Neviem ci to ja som staromodna ale myslim si ze to je "neeticke"a aj nehygienicke.Poznam vela bab ktore to robia ked maju menstruaciu a vobec nechapem..ved tych par dni sa predsa vydrzat da..a co vy muzi nie je vam to meprijemne?Nemozu sa preniest nejake choroby?Vdaka za nazory...

zabka

Podľa mňa je to normálne, a nie je to o tom, žeby sme nevedeli vydržať.Tak ako písala Markketa..keď sú 2 spolu už dlhší čas..nberú to normálne..sprcha sa vždy zíde ...pred i po :)))

jacquelin

ja mam pravidelne sex ked mam kramy..frajerovi to wobec newadi..ja som vtedy praweze strasne nadrzana a owela citliwejsia taxa to aj jemu aj mne wiac paci...aj ked jemu su kramy maximalne nexutne ae nepozera sa na to a je to v pohode...a este nieco: vzdy lepsie je, ked mas sex cez kramy, ako ked mas sex a kramy uz potom nie.. :D teda aspon v mojom veku.. o takyx 10 rokov by som to tak uz nebrala..

markketa

ahojte babulky.tisic ludi a keždy ma iny nazor.my sa z manželom tiež niekedy milujeme aj počas menzesu.mne to napriklad pomože uvolnit bolest a dokonca som vtedy viacej citliva a robi mi to dobre.samozrejme nieje to take ako za normalnych okolnosti,je to pomalšie a nežnejšie,ale je to fakt prijemne.ak to partnerovi nevadi a ak ste obaja zdravy,tak sa niet čoho bat.a sprcha pred a potom tiež neuškodi.takže neviem?moje skusenosti su taketo a niesme nejaky humusaci,alebo ako to mnohy nazivaju.ak su partneri spolu už dlhši čas,je to podla mna normalna vec.skuste raz a možno zmenite nazor aj vy!

tapka

No ja osobne by som to nerobila pocas svojich dni,vtedy sa citim ubolene a stiahnuto,nie ze este by som nieco "do seba" dalsie potrebovala,nebolo by to urcite prijemne.A podla mna to neni ani hygienicke a vhodne,ja k tomu proste svojho milacika nepustim,je to zenska vec,uz tak dostavaju chlapi od nas zenskych dost,tak nech sa krotia aspon v tom case.Ked pojdu hladat inde,aspon vies ze ti zato ten tvoj nestoji :o)

moniqa87

hmmm... to zalezi od ludi... neeticke to urcite nie je, mozno pre niektorych nehygienicke... my to s priatelom nerobievame vtedy, ale keby sme uz mali, tak asi rovno v sprche, s tym by som este suhlasila... a ved ktovie co ma este v buducnosti stretne...

qwertyui

ja sa tiez s priatelom milujem pocas toho, nie ze by to malo byt lepsie alebo sme si to vyberali, ale sme spolu malo a ked to uz je prave vtedy, tak co uz... mame vzdy kondom vtedy - aby sa nahodou nieco neprenieslo sprcha pred tym a potom. Mojmu partnerovi to vobec nevadi, ale napr. byvaly s tym malo trochu problem. To je kazdeho osobna vec, ak nechces tak to nerob. Neviem kolko mas rokov a ako dlho zijes "sexualny zivot", ale mam pocit, ze taketo veci prestanu cloveku vadit az po case, ked uz co to vyskusal... a hlavne by som povedala, ze je to aj o tom s kym si - ked mas milujuceho partnera s ktorym si dlho a doverujete si, tak taketo veci su OK, no neviem si to pedstavit s clovekom, ktoreho poznam len kratko.