Ide "len" o sex

Príspevok v téme: Ide "len" o sex
Scharlott_e

Stretávam sa s chlapom, ktorému ide len o sex. Najprv to vyhovovalo aj mne pokým som nezistila že ho mám rada. Keď sme spolu tak je to super ale akonáhle nie, tak sa ani neozve, len keď sa chce stretnuť-samozrejme kvoli sexu. Ja však chcem, aby ma bral inak, aby ma začal dobýjať a zaujímal sa o to ako sa mám, čo robím... Čo mám pre to spraviť? Fakt neviem keďže on je aj dosť taký sukničkár

majkyy111

no neviem ci sa to da.. ja som este nikdy nemal takto nejaku frajerku len na sex ale dost pochybujem ze sa ti nejak podari sa s nim viac zblizit.. totiz ak to bolo uz vopred len kvoli sexu tak to proste moze byt tak ze ani nechce nic ine lebo uz ma nejaky vlastny zivot ktory mu vyhovuje a nechce ho zmenit a tazko povedat ci chce aby si mu tam aj ty nejak viac patrila... a ak pises ze je kurevnik tak je potom aj tak dost mozne ze bude asi podvadzat neskor aj teba nemyslis?:D

Scharlott_e

Myslím tak že mať záujem aj tak že čo robím ako sa mám a nie len čau stretneme sa? Chcem aby to bolo také ako keď sme spolu chodili von a nič nebolo len sme sa rozprávali. On sa ma aj pýtal či chcem frajera ale ja viem že je kurevník a nemal by len mna tak som mu povedala že nie a odvtedy sa ozýva len za učelom sexu