Otazka na pana RNG

Príspevok v téme: Otazka na pana RNG
Laci558

Takze rozhodol som sa aj ja poziadat pana RNG o pomoc a rady co sa tyka mojho zdravotneho stavu. Rozhodol som sa ze si spravim so svojim telom poriadok a zbavaim sa vsetkeho co nepotrebujem. Tu som pozastavim nad mojim problemom, a tym su lymfaticke uzliny. Tie mam v oblasti krku velke asi ako hrasok- USG vysetrenie je v poradku a na ultrazvuku sa tie spominane uzliny nezobrazili. Tento problem s uzlinami mam uz asi 4 roky. Uzliny nebolia len obcas ak otacam hlavou tak ako keby zatlacili o sval a citim to. Co sa tyka zdravia tak je to aj celkom v poradku mam mozno malicko vyssi krvny tlak ako normalne, dlho som nebol chory. Obcas som trochu unaveny...
Tak, popisal som co ma trapi a chcel by som pana RNG poprosit ako zakrocit proti vyssie spominanym problemom. Nejake tie priparvky, kde ich zozeniem a ak je ich cenova dostupnost. Za odpoved velmi pekne dakujem.

RNG

Uzliny na krku znamenaju nejaku nakazu nad nimi, typujem najskor na prinosne dutiny, kde ju treba vyhubit kvapkami roztoku GSE, na vnutorne ucho, kde je asi najucinnejsi carvacrol z oreganoveho oleja(davka 3 x 200 mg carvacrolu)
ale moze to byt aj nasledok nakazy pod zubom, alebo premnozenych virusov, na co radim si zvysit viralnu imunitu, co som tu adresoval uz mnohokrat, mozes si to najst cerz Google.sk pod mojim nickom a slovom napr herpes. Ten ma prakticky kazdy a objavi sa zakazdym pri odslabeni tela. Ale su desiatky inych, ktore dnes nocime v tele permanentne a kazdy z nich moze skodit, nielen herpesy.
Inac pridam k tomu zopar dalsich, ako monolaurin/lauricidin, citral, berberine a Sangre de Grado, co je tiez protizapalova latka, zivica zo stromu Croton lechleri

Amazona

...no a potom mi odpovies na otazky, ako napr. mas to na oboch stranach krku? Boli, taha Ta to ked otacas hlavou? vystreluje Ti bolest aj do ruky? Alebo mas trpnutie prstov? Alebo sa Ti kruti hlava? Popis presnejsie potom, dobre?

Amazona

No tak Laci, ja Ti poradim, pozri sa na , ak vies anglicky, triggerpoint.com, dobre si to prestuduj a zahlb sa do toho, a ked budes chciet vediet, ako sa zbavis tohto triggerpointu, ano Ty ho mas, tak sa mi ozvi...revitalin@hotmail.com

Laci558

Maros75, no ved prave. Ale tak si vravim ze by som mal aj tak trochu tymto smerom zabrdnut. Mozno to vyjde a mozno to nebude ani zadna pohroma. Uvidime, preto som sa rozhodol zaziadat od tuto radu. :D