Nieco ma zneuzilo v sne?

Príspevok v téme: Nieco ma zneuzilo v sne?
Kathy A

Uz sa stalo niekomu z vas, ze ste sa prubudili, ale nemohli ste sa pohnut, ani kricat a mali ste pocit, ze niekto alebo nieco nad vami stoji? mne sa to stalo len pred chvilou. Sla som si pospat s mojim rocnym syncekom. On bol vo svojej postielke, ktoru ma pri nasej posteli a ja som spala v nasej posteli. Syn spal, ked som sa zobudila a nemohla som sa pohnut. Bola som uplne pri vedomi, ale ako paralizovana a mala som taky instiktivny strach, ze sme v nebezpecenstve, ale nemohla som nic robit, ani kricat, ani pohnut sa. Citila som, ze nieco sa na mna pozera od dveri a hybe sa smerom ku nam, chcela som zacat kricat o pomoc, ale nemohla som. Zlakla som sa hlave kvoli synovi, lebo som ho nemohla ochranit. Toto vsetko boli samozrejme len pocity, ale instiktivne som vedela, ze sa to naozaj deje, a ze to, co ma zparalizovalo sa nezaujima o mojho syna, ale o mna. Citila som, ze som len chracala, nie kricala, ale maly sa aj tak nezobudil. Neviem ako dlho to trvalo. Pripadalo mi to dlho a potom som sa z nicoho nic som sa zacala z toho stavu oslobodzovat a ten pocit ulavy, ked toto vsetko pominulo... Neviem si pomoct, ale pripada mi, ze bolo na tom nieco sexualneho. Neviem, ci tu hra rolu vek, mam 29. Stalo sa to uz aj niekomu z vas? Stava sa to aj muzom, ci len zenam?

ghoster

mne sa stalo nieco podobne ... ked som sa zobudil nemohol som sa vôbec hybať a počul som nejaký ako keby smiech... dostal som strasný strach tak som chcel zakricat ale nemohol som ... potom to nastastie prestalo ale o týzden na to sa mi stalo nieco co ma vylakalo esce viac ... bol som v izbe a bol som na pc lebo uz bola noc a v tom zrazu z nicoho nic padol sväti obraz na ktorom bol jezis a cely sa rozbil .. upozornujem ze prievan to byt nemohol lebo vsetky okna boli zavrete

Neo Ned

Mali ste strach a zaľahla vás duchovná bytosť. Mali ste sa jej v tom polospánku opýtať, kto si? Čo si? Čo chceš? Bo niečo vo väčšine prípadov, chce niečo povedať a to, že sa to stalo, mohol niekto na vás poslať z ríše duší alebo, žeby len podmienená sugescia od niekoho?
Mne sa to stalo okolo polnoci a jeden evanjelik mi hovoril, že to bol duchovný diabol, nie ten s rohamy, to je len obraz..., duchovný diabol chodí o polnoci..., kto vie...

pompom

áno aj mne sa stalo že som mala tak silný sen že som nevedela sa bránit bola som bezmocná.

ASI OKOLO 25KY SOM PREžíVALA VELMI TAžKé OBDOBIE A snivali sa mi hrozostrašné sny každý den ,boli to choré sny a raz dokonca som snivala že mám svoj pohreb z hrobu som sa pozerala na ludi na domnou ako plaču a sypu na mna zeminu v hrobe, velmi silné to bolo tiež,citila som vonu zeme a fialiek a nevládala som kričat že nie ja žijem.

Deria

neviem, ci to je tiez paralyza, co som ja zazila ale parkrat sa mi stalo: nieco neprijemne sa mi sniva, zobudim sa a mam pocit, ze mi doslova stuhla krv v zilach. akoby prestala prudit, akoby som bola z kamena a pritom som mala strasne neprijemny pocit, predovsetkym strasny strach. neviem, ci som nebola par sekund aj sparalyzovana ale v kazdom pripade potom musim vstat, co sa mi aj podari, zaznem svetlo a musim sa riadne prebrat, pricom sa ten strach len pomaly straca.

Marlowe

Toto sa my tiez par-krat prihodilo. Normalne ked clovek sniva tak si to velmi nevuedomuje a citi sa ako v inom svete. No ale u mna sa park-krat stalo ze som behom sna zrazu dostal taky podnet, proste ma to zrazu hned napadlo ze "aha toto sa my sniva". Potom sa ten sen pomali rozplyval ale akoby moje telo stale snivalo a nechcelo sa zobudit. Mysel je ako tak pri vedomi ale telo este nie, asi tak by som to zhrnul. Dost som z toho dostal paniku ale po chvili to preslo.

Deria

prave som o tom citala v inom fore, je to vraj spankova obrna alebo paralyza a niektorym pomohlo: uzivanie vitaminov a mineralov, hlavne horcika, draslika a b-komplexu, ziadny stres, zaspavat je najlepsie na boku a pripadne zmenit izbu, kde je pokoj. fuha, musi to byt hnusny stav.

katika91

Stalo sa mi to..je to hrozné..viem,kto vošiel do izby,viem čo spravil..nič som nemohla..nechcem to už zažiť.ale chcem vedieť,prečo sa mi to stáva..bojím sa tých pocitov,pretože si ich neviem vysvetliť..žeby vyčerpanosť???