Preco chlapi hovoria chlapoch ktori sa o seba staraju su vypracovany ze su tepli

lost

ale ak je temou myslene nieco ako "trva mu to 30 minut kym sa pripravi na bezny kazdodenny nakup" tak to je podla mna uz 9/10 gay...

ak to bolo myslene ze sa periodicky stara o vyzor (napr umyje si vlasy), tak je to uplne OK :)

lost

tomu sa skor nadava metrosexual :)

mozno taky pologay..

ale dolezitejsie ako vyzor a staranie sa o seba, ci ruzova kosela (i ked nechapem ako si chlap na seba moze dat ruzovu! to kez uz tak tak nejaky odtiel cervenej, ale nikdy nie ruzovu :D divna moda teda) je jeho koorinacia tela..

zalezi ale vzdy od toho do akej miery sa o seba stara :)
nedavno bolo (a niekde aj je) holenie tvare "nemuzske" resp zenske alebo mozno gay.. a dnes je to norma..

mozno raz bude norma holenie si ruk a noh, ale dufam ze sa takej normy nedozijem..

staranie sa o seba v zmysle zdravej vyzivy a mozno aj nejakej nie make-up-ovej kozmetiky je podla mna skor investovanie do vyzoru (dlhodobeho udrzania svojej hodnoty) a nie gay, ci zenske.. zase nechat svoje telo chatrat casom je mozno "muzske" ale podla mna sialene nelogicke..

fruttia

no mne sa teda taki nepacia. chalan sa ma o seba starat ale co je moc,to je moc... dobre ze sa nemake-upuju niektori.

Trdielk0

Ja sa zas pýtam, prečo ženy, hovoria o chlapoch čo sa o seba starajú (tým myslím posilku) že sú trápni, keď takí sa im najviac páčia.. ?

fruttia

Podla mna vacsina nezavidi,skor si myslia ze je to trapne ked sa chalan tak stara o seba... To nieje vobec muzske, a robia to hlavne tepli, tak asi preto.
Ja som sice zena,ale mam alergiu na tych muzov ktori sa prehnane staraju o seba a ktorym trva dlhsie sa \"nahodit\" ako mne samej...