Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

irise

Ahojte zienky.
Tak klimta, prehovorila si ma,tak vam napisem:) Mala som vcera trosicku krizu ,cisto zavislacku.. mala som blby den, naduta som bola,kedze nieco nevyslo podla mojich planoov, no a vecer ma chytil taky zachvat ze som sa zbadala ako zerem klobasu s horcicou a rozkom bez rozmyslania.. tak som sa stopla a nejako som prezila vycitky.. bolo to hnusne, neviem co to malo byt. ale dnes uz zas v pohode,oddychujem, a budem si varit nejaky zdravi obed.

mrska, na vaahu sa vykasli, dobre? zajtra mozes mat o pol kila menej, pozajtra zas tolkoto.. to sa kolise kvoli roznym pricinam, hormony, rocne obdobie, jedlo, pocasie.. netreba sa s tym zaoberat.. skus sa den neodvazit,co to spravi:) ja som sa nevazila uz 3 tyzdne, no a? vobec mi to nechyba, priam sa tesim ze si nemusim kazit naladu kvoli nejakym hlupim cislam.

klimta, a ty ako? aka bude narodeninova oslava?:) vsetko najlepsie dopredu!

peknu nedelu.

jaj a este antiane: prestan sa zaoberat s ostatnymi zenami.. tvoje obcasne prispevky su chaoticke,pises o chudnuti potom o tom ako "este pribrat", trosku mismas..

klimta.

ahojte ženy :)

mrska ty sa vôbec nezapodievaj váhou..veď je to len číslo..neviem,kde tie kilá "naberáš",keď to na tebe nie je vidieť..ach ženská..mať tak tvoju postavu ;)

nevážiš sa náhodou v extra ťažkých ponožkách alebo..? haha :D

ja sa mám fajn..irise ozvi sa!! :D

v utorok idem domov osláviť narodeniny tak sa teším :)

mrska

ahojte...
antiana to mi je luto ze ti to takto dopadlo ale to by ti aasi moc nepomohlo...

no ja som zasa pribrala,co ma moc netesi lebo to telo ide na to moc rychlo:-) ale citim sa ako zavodnena alebo co...nejak tu nepisete...a ja mam asi krizu tak tiez moc toho nepopisem,no serie ma to ze priberam tak rychlo...tak sa majte a ozvite sa...ahojte.

antiana

prečo by mi mrska nemohla poslať to foto, ja sa nechcem porovnávať, to naozaj nie, len chcem vidieť že sa naozaj nemám čoho báť...mrska prosím pošli mi tú fotku....wyx, prečo sa do toho miešaš, to je len medzi mrskou a mnou, a hovorím úprimne, podľa vašich slov, mne by tá fotka fakt pomohla odhodlať sa priberať...
no a k tomu bývaniu, áno, bývam v tom zariadení podporovaného bývania, ale sa mi tu nepáči, tak v utorok sa vraciam domov, je mi to ľúto že to takto dopadlo...ale mi nepovedali že je to bývanie aj pre fakt vážne diagnózy ako debilita najvyšší stupeň, narkomani, alkoholici, schizofrenici zbavení svojprávnosti atď....tam sa už nedá zostať, naozaj...

mrska

ahojte babky....evvca nie klasicke to by som sa bala..len lezim na chrbate a dviham sa kudok od zeme...

antoiana neboj sa pruibrat,nepojfe tio lahko ale na kazde deko si budes musit zvyknut ale da sa to,a ty uz si po liceni na dobrej ceste...ani ja nie som niekedy s tym zmierena ale ked vidim
ako to zmenilo moj zivot a hlavne pokkj v rodine tak to stoji za to...a ty ako antiana uz byvas sama?

vcera sme si boli po praci sadnut tak som si dala vinko a bolo fajn,hlavne ze muzovi som nic nenavarila:-) a on mi doniesol kyticu ruzi....dnes ideme na obed tak to bude v ramci bezpecnych potravin...
tak sa tu majte piste ako sa mate....ahojte...

wyx

mrska nic jej neposielal. Antiana ty sa neporovnavaj s druhymi. mohlo by to narobit nejaku galibu. ty si ty, mrska je mrska. :)

antiana

ahojte, Mrska chcela by som ta poprosiť či by si mi neposlala na mail (silvus27@centrum.sk) tie tvoje fotky aktuálne čo spomínala Maoam, aby som sa nebála aj ja ešte pribrať, to by mi naozaj pomohlo...ďakujem

mrska

ahojte...
ewca tak to máš pravdu o tom nevkuse,ja by som takú babu nakopala do zadku...ja ked som teraz pribrala tak som obtiahnuté veci dala dcére,no ta sa potešila...
maoam...možno si dám aj pauzu..ale môže to byť aj tým že som začala posilovať brušné svalstvo asi by som potrebovala aby mi to niekto ukázal,lebo mi to doporučil lekár...ale cviky som si sama vymyslela.
konečne piatok a som zvedavá čo ma tu dnes čakajú za novinky...
irise,klimta kde ste..kukuk..tak pekný deň..ahojte..

Maoam

Mrska, vazne, daj si pauzu v akomkolvek cviceni, aj orbitrek, ci stacionar ci co to doma mas, nerobi to tvojmu chrbtu dobre, ako vidis, hlasi sa coraz hlasnejsie.

Nedodrb si este aj chrbticu, ked mas bolesti. Nieze na to vysadnes, nech ti ten stacionar muz odtrepe do pivnice a tu nech zamkne ;-) a kluc nech niekam schova.