Preco je krasa v umelosti ?

Príspevok v téme: Preco je krasa v umelosti ?
Sunny_xxx

Chcem sa len opytat, preco je krasa dnesnych zien v umelosti, a odkial prisiel ten fenomen, byt vychrtla, vysolarkovana , najlepsie blondyna s umelymi nechtami, prsiami, zubami, vlasmi , mihalnicami a asi vsetkym ... To pre normalne baby nie je miesto? A chlapom sa to paci? Ja mam naozaj dilemu, akoze oki , ja mam nejakych 55 kil a pridem si tucnejsia ako by som mala, ale nepaci sa mi, ze sa polovica zien trapi s dietami, len preto , ze poziadavky sveta sa takto zmenili .. Co si o tomto myslite?

Sejla

inak tiež neviem, kde všetci vídate tie umelé štetky. Ja teda žijem v Londýne už nejaký ten čas, ale väčšina žien je tu prirodzených. Teda aspoň tak "prirodzených", ako ty opisuješ seba. Málekedy si všimnem, že niektorá je vylepšená. Ale zrejme by som mala skočiť sem tam do tej Bratislavy, aby som vedela o čom točíte.

Sejla

Sunny_xxx tak keď máš aj nechty nalakované, aj obočie vytrhané, aj nápadníkov máš dosť, tak nechápem, kde je tvoj problém. Tvoja osobnosť na mňa pôsobí dosť lacno. Stavím sa, že keby si nemala kozy a mala kopu peňazí, tak by si si ich dala spraviť... a to, že by si už mala jednu vec umelú, tak by ti vôbec nevadilo porobiť na sebe ešte zopár ďalších drobných úprav, liposukcia, len trošku z bruška, vybielila by si si zuby každé 2 mesiace a bolo by len otázkou času, kedy by si prekročila hranicu prirodzenosti a vôbec by si si to neuvedomila:)

Sunny_xxx

Tak bingham ja do tej tvojej kategorie urcite nepatrim. A niesom ani skareda aj napadnikov mam celkom dost :D Len mi to pride ze aj mi normalne baby , uz zaciname zovsednievat, lebo sme si nedali umele kozy napr ( i ked v tomto mam vyhodu ze to nepotrebujem :D ) Skor ma to rozculuje, ze taketo veci prevladaju a nebojte sa, aj sportujem, aj obocie si trham, aj sa malujem, aj nechty si nalakujem ale myslela som extremy...

Joo

bingham .. jak to ty robis? ;) :DDD ... ale ano mas pravdu aj ked poznam jednu skaredu a i napriek tomu moc ,moc sebavedomu babu ,takze suhlas ,len ciastocne !

xxy

Laviel, ale ja hovorim o tom, ze prirodzene JE sportovat, hybat sa. nie o tom, ze mladi ludia sedia pred pc. to je o inom a rozhodne nie o prirodzenosti.

LavieL

xxy
Tak by si sa čudoval koľko mladých ľudí necvičí,možno 70%.V súčasnej dobe sú mladí ľudia veľmi leniví a namiesto toho aby si šli zašportovať radšej sedia doma.Ja chodím napríklad dosť často korčulovať, a vždy na dráhe vidím starších pánov a dámy a mladých nikde.Takže pre väčšinu populácie je prirodzené necvičiť ako zdvihnúť zadok a ísť niečo pre svoje zdravie a postavu urobiť:-)

Joo

xxy ... pokial niekomu vyhovuju 90.roky a citi sa tak fajn , moze srat (pardon) na niekoho, komu 90.roky nevyhovuju, samozrejme pokial ma urcitu davku sebavedomia a guraze
Sunny .... tak zuzitkuj SVOJE triumfy a neporovnavaj :)