Kovový USB kľúč - rada

Príspevok v téme: Kovový USB kľúč - rada
ooooof

Aký klúč by ste si vybrali vy??? Aké máte skusenosti???? tento kovový??:

-odkaz odstránený-

Alebo radšej ,,klasiku,,???
-odkaz odstránený-

Ja som zatial za ,,klasiku,, ale tieto kovove nejako idu, tak neviem.či dlhšie vydrž, alebo ak oto nazvať, viac odolný..alebo stačí skrátka ,,klasika,,???

DAKUJEM

ooooof

AdamKrt - velmi ti dakujem!!

nikdy ma to takto nenapadlo..no mas pravdu..
a tá vodeodolnosť - musí byť,? našiel som totiž tento ale neni vodeodolný, ale inak by mi vyhovoval:

--Odkaz odstraneny--

system - ja si dávam na veci pozor:-)

AdamKrt

Kovovy kluc by som nekupoval. Aj keby to bolo odolne, kov je tvrdy, prenasa vibracie. Co z toho ked spadne, ked vplyvom narazu odide elektronika - napr. pajkovany spoj... Lepsie kupit celogumenne kluce, ktore su lahke, odolne voci padu, vode. Treba si vybrat taky, co ma rychly zapis a dobre citanie.

ooooof

a lost, prosim ta, týchlosť zápisu je vlasten ,,dávať udaje na kluč, dlžka trvania, hej,??a čo je rýchlsť čítania???

ooooof

obrázky su len na ilustráciu...udaje ako rýchlosť zápisu, teraz nečítajte..ja len chcem poradiť, aký typ si vybrať. či na tom nejako záleží.

lost

tak odolny bude mozno o nieco viac, ale nie extremne.. ono tie naozaj odolne s velkym "O" sa pohybuju vyssie (niekolko desiatok krat) a tiez nevydrzia hocico :)

ak sa ti paci tak ber :) ale nevystavoval by som ho extremom, ale tak mal by vydrzat nejaky ten pad bezproblemov, tipujem..