Dermatologické centrá v Ke

Príspevok v téme: Dermatologické centrá v Ke
šumienka

Už dlhé roky riešim akné, nechcem rozpisovať čo všetko som neúspešne vyskúšala. Chcem sa opýtať či poznáte nejaké fakt dobré dermatologické centrum, kde ma kompletne vyšetria, urobia testy na intoleranciu, zápaly a dalšie potrebné veci pri akné. Prosím poradte a napíšte vaše skúsenosti, ako to tam prebieha, kolko sa platí a pod. dik

delphia

myslim ze to, co ocakavas, u dermatologa nenajdes. preto si tie vysetrenia budes musiet zrealizovat vo vlastnej rezii. nakolko uz na odborne vysetrenia nie je potrebny vymenny listok od obvodneho, tak na zubne, krcne,gyndu a gastro sa budes musiet vybrat sama a povedat, ze s cim mas problem a ze potrebujes zistit tzv. fokusy. na gastre helikobaktera.
ak potrebujes hlbkove cistenie a poradenstvo ohladne domaceho osetrovania pleti, tak napis.

šumienka

Ja viem že tie vyšetrenia nerobí dermatolog. Ja len chcem ist do nejakeho centra kde sa tomu venujú a nebudú na mňa čumieť, že čo to chcem. Mám skúsenosti, že lekári nevedia ako súvisí akné s travením, alergiami, zápalmi, zlou hladinou hormonou atd

delphia

intoleranciu na co? lepok,laktozu? ak ano, nerobi to dermatolog, ale gastroenterolog. dalej zapaly- treba hladat tzv."fokusy"- mozne zapalove loziska pri korenoch zubov,v prinosovych dutinach, na mandliach, z gynekolog. stranky aj hormonalny profil. tie vysetrenia tiez nerobi kozny lekar. takze diagnostika a liecba akne nie je len zalezitost dermatologa. kontinualne treba podstupovat pravidelne hlbkove cistenie v kozmet. salone a zaklad je kazdodenna domaca starostlivost o plet vhodnymi pripravkami.