Ako stahovat ?

Soni22

www.filmycz.com - to je ešte bezplatné a filmy môžeš pozerať online, páči sa mi, že je to všetko roztriedené podľa kategórií. A čo sa týka seriálov,tak by som odporučila serialycz.cz.

Blondula

M 25 ... ja potrebujem mat tie filmy v kategoriach a s menami,aby som si mohla precitat obsah a vybrat si :DDD podla nazvu netusim co chcem,lebo filmy nepozeram,teda na kinotipe som mala asi 80 % popozerane :D inak toto som nasla a ide to zatial online :O :O www.otv.sk

M 25

nie, nemusíš byť tam registrovaná ... to len keby si si chcela zaplatiť a tak sťahovať rýchlejšie a viac súborov naraz.. inak sa dá po jednom.. ale tak dá sa to v pohode..
no tam musíš zadať názov a tak ti to vyhladá ...

skús na hellshare ešte ...
no ty nemáš disk, ale možno niekto v tvojom okolí bude mať :)

Blondula

lost... ja mam rada mysteriozne,psychologicke,horory,ale nie zombikove,skor duchovinove :D na stranke co spomina M 25 sa musim zahlasit a nie su tam kategorie,kde si mozem vybrat :-( tie filmy mozu byt s dabingom ceskym,slovenskym,popripade v nemcine :P

lost

ake filmy?
svk/cz, de, en dabing?

mnoho z nich najdes napr aj na youtube, i ked ziadna fullhd kvalita vacsinou..

popripade nieco ako M 25 radi..

Blondula

ja nemam ziadny disk :-( idem kuknut tu stranku,som zvedava ako dlho to bude stahovat :D dufam,ze mi to "nenabura" moj novy notebook :D

M 25

ja sťahujem najviac z tej stránky ...

alebo potom zohnať niekoho, kto má externý disk s filmami a ti ho požičia :))
ja tak fungujem už zopár dní :)