Biely vytok

Príspevok v téme: Biely vytok
gabita

ahojte co moze byt biely mliecny vytok? bez zapachu a svrbenia? ide o to ze ma lekarka ubezpecovala ze je to ok, ale ja som vytoky nikdy v zivote nemavala!!! vsetky kultivacie mam ok, kvasinky stale negativne, mykoplyzmy,ureaplazmy, chlamidie, gardnerella, negativne...len ten vytok hned po menzese, trva cely cyklus az do menzesu. akurat mi riobia hormonalny profil, alergiu na nic nemam, moze to byt z prechladenia?alebo moja posva zrazu produkuje toho viac? vytok je ako som spominala bez zapachu ale mne to dost vadi a chuti kyslo.alebo je to dosledok prekyslenia organizmu?ktora mate s tymto skusenosti prosim napiste.

gabita

zakusok: dakujem za kazdu dobru radu!!! Z z prirodnej lekarne ako od teba, lebo synteticky vyrobene lieky cipky, vyplachy nepomahaju. dik :)skusim tu alchemilku

gabita

no uvidim, asi sa z tym budem musiet naucit zit ach jaj :( , skusim este raz zmenit gyndu a uvidim co povie ta nova.ale aj tak dakujem

TinaM

Antibiotika velmi vyrazne nicia prostredie v posve...ale neviem, ako ti poradit, moja skusenost je, ze som zdrava a vytok mam uz niekolko rokov. Nie som nadsena, ale zmierujem sa. Viac ti, zial, neporadim.

gabita

praveze som HAK prestala uzivata brala som ATB, ale zeby sa az tak narusilo prostredie a trvalo to tak dlho? skusala som drahe cipky cicatridina, kitovuli, rosalgin , gynoflor na upravu ph ale nejako nic nepomaha a vytok je pritomny stale

TinaM

jednoducho sa ti z nejakej priciny mohlo zmenit prostredie v posve. Nebrala si antibiotika?Alebo si nezacala brat antikoncepciu? Ja som to tiez nemala od zaciatku zivota, resp. menstruovania. Jednoducho to prislo..a uz neodislo.

gabita

TinaM: no ved ano, ale chranilo pred cim, ja som tento porblem nikdy nemala a prislo to vlastne zrazu, mam to uz pol roka a nechapem ...neviem ci to zmizne alebo nie :( dost mi to prekaza, sono a vsetko ostatne som mala ok tak nechapem

TinaM

Neviem, ci ta to potesi, ale nie si v tom sama. Dlhe roky som chodila k zenskym lekarom, uz pomaly ako na klavir, kvoli bielemu, hustemu, nezapachajucemu vytoku. Vysledky presne tie, co ty- vsetko je v poriadku. Gynekologicka mi povedala, ze moje vnutro jednoducho produkuje viac vytoku, aby sa chranilo. Nic s tym nenarobim, intimky kupujem pomaly tak casto ako mlieko do kavy, nie je mi to prijemne, ale ucim sa s tym zit. Vzdy si poviem- chvala bohu, ze to nie je citit a ze som zdrava.