Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh

Príspevok v téme: Zajtra ma caka rozchod, aj zla skusenost moze byt na osoh
Trblietka

Istym sposobom by som chcela varovat dievcata, ktore naletia zenatym zo zavezkami. aj ked v dnesnom svete je takato zena oznacovana bezrozmyslu ako zlatokopka, najdu sa aj tie ktorym islo o lasku nie o peniazky.

velmi som teraz smutna z muzov, povedzte je niekde taky muz, ktory nepije po veceroch v krcme, nefajci, nedroguje, nesedi na zadku. a hlavne ma v srdci nieco co mu kaze nepodviest ale radsej sa rozist?
muz ktory rad chodi do prirody, ma rad zvierata, ma rad slusny sposob zabavenia sa, ktory sa chce usadit, mat deti, a stastny trvacny vztah.
preco sme my zeny oznacovane za hlupe naivne husy ? ked vo vsetkych mediach je muz vykreslovany ako princ na bielom koni.

Trblietka

vemeno tie tvoje nazory mi vytvaraju lahky usmev na perach hned z rana.
z toho druhe urobi debila....prepac ale si mimo.

neviem v mojom a jeho vztahu kto je ten debil, co zil dvojity zivot dva roky. co klamal, co podvadzal.
myslim ze v tejto situacii s menovkou oklamana a podvedena mam pravo chvalit sa do nebies. vies hovori sa tomu aj vysporiadanie sa so situaciou.

ak by som citila ze mi pomoze to, ze ja budem nadavat sebe, a jeho prosit aby ma neopustal tak to urobim tak.

( pisem len o tom co sa stalo mne, ale podaktorí jedinci to vzali osobne --- eh eh to muzske ego.)

moam: ja z jeho domu :D

sejla: jasne dam ;) :D

Maoam

Vemeno, to je uplne normalne u ludi, inklinuju k tomu seba prilepsit a druheho zhorsit, vzdy je dobre poznat obe verzie.
Ono je dost tazke sam sebe a aj pred druhymi uznat, ze 'som blbec, urobila som chybu tu a tu a tu'.

Vemeno

Na tomto fore a vztahoch zvlast mi pripada zaujimave, ze vzdy sem pride nejaka, co sa vychvali samu seba do nebies, z toho druheho urobi uplneho debila a od nas caka, ze ju vsetci budu lutovat a pritakavat. Nie je to trochu divne?

Trblietka

ano ja mu idem dat zbohom, budem nu s usmevom mavat ako na prvniho maja

ovecka, to bude tym ze mi sme mali vlastny domov spolu

0vecka

2 Trblietka ty si niekolko rokov nezistila ze je zenaty???? WTF? nikdy si nebola u neho doma? nikdy ste nestravili spolocne vikendy?