Škodi vecer jablcko?

RNG

Otazocka, ked nepijes vodu spolu s mikrovlakninami naraz, tak sa voda absorbuje cela vo vrchnej casti criev, a do spodnej a hrubeho creva sa vobec nedostane na rozriedenie stolice a zlepsenie posuvu.Takze ked ta zapcha, voda zvrchu uz velmi nepomaha, lekari v tom pripade pouzivaju vodu zospodu, tj vyplachy/crevne sprchy. Ale mne sa este vzdy podarilo to do 4 dni vyriesit, takze som nemusel podstupovat take procedury.
Skus lyzicu olivoveho oleja a necakaj viac ako 2 dni, prosim. Stolica musi byt pravidelna, lebo inac sa ti v crevach premnozia rozne mikroby a zamoria ti telo, co ma za nasledok minimalne bolesti hlavy, znizenu imunitu a podobne

kavakava

Semienka by sa mali jest rano alebo tak do druhej hodiny poobede.Pretoze sa dlho rozkladaju.Vecer by sa jest uz nemali vobec->lebo sa nestihnu poriadne rozlozit.

otázocka

jordan

no tak ja casto jem semiacka ale tie neosolene velke balenie 300 g. jem to so setrou a vydrzi na par dni, tak asi nejem velke mnozstvo.

otázocka

RNG pijem velmi velke mnozstvo vody, za ktorym musim ist na zachod hned, to musi pretiect cez creva,ale kde je tá strava ktoru som jedla, jablka jem nato pijem vodu a nic somnou nerobi, aj jogurt mozem zjest aj to somnou nic nerobi, ja uz neviem co mam robit, ale ked nahodu po 5 dnoch som na velkej tak nebolí, som citala ze vtedy je zapcha ked trva uz viac dni a boli to,treti den jem na obed kapustovu polievku s fazulou, a ja ju nikde nevidim

RNG

Otazocka, mozno malo pijes a preto mas stolicu prihustu a pripomalu sa pohybujucu(nizka motilita).
Moja stara mama hovorila, ze creva si treba vymastit, tak ti radim lyzicu olivoveho oleja.
Inac mne, najma pri cestovani(dlhodobe sedenie a velka strata vody v lietadle) sa casto stava, ze dostanem zapchu. Ja to riesim zjedenim 2 yogurtov a pitim hodne vody,mam redsiu stolicu po mliecnych produktoch, na stastie len velmi mierne, takze v pripade zapchy je to tak akurat potrebne.Posledne som mal podobny problem aj na horach, vo velkej vyske je zvysene odparovanie dychanim a zrejme som nepil dost vody a potil sa na turach