Pomáha malinový keton?

Lubos77

kazdy keton produkt nastavy telo aby spalovalo v prvom rade tuk, kazda dieta ktora privedie telo do ketozy funguje, som na Cambridge diete 6 tyzdnov a schudol som 13kg ... co sa tyka jojo efektu - neviem ci su ludia naivny alebo hlupy. dieta je na chudnutie a co clovek bude jest ked skonci dietu je len a len na nom (jej). Ked skoncim akukolvek dietu a zacnem ZRAT ako predtym tak jasne ze priberiem, ked si budem po diete davat pozor na to co a ako kolko zjem tak nevidim jediny dovod preco by som mal zase pribrat.

zj

Malinový ketón je len taký placebo efekt. Ešte nikdo nikdy trvalo zo žiadnych liekov neschudol. Zarába na tom len farmaciutický priemysle. Skús proteínovú výživu. pozri si na internete studiopohoda.sk je tam odborníčka dietologička. Sama som vyskúčala a výsledok bol za 3,5 mesiaca 20 kg tuku, žiaden úbytok svaloviny a po pol roku žiaden jo jo efekt.

Simoncela

Dobrý deň, objednala som si tento malinový ketón, len neviem kde robím chybu,zatiaľ som neschudla nič. Možno je to zavčasu, ale začala som to užívať 12.2. večerou a zatiaľ žiaden efekt. Poradili by ste mi. Ďakujem. S pozdravom Simona

kikusssik

Tusan
si asi jeden z mála ľudí, ktorí sa nedá oblbnúť :)
inak k dr. ozzovi - videla som pár častí na tv doma či kde, stačí iba sledovať to vygumované publikum, a viem kde som...
holt nevedomosť je hnacou silou biznisu

Tusan

:D tak ze az taki hlupi ste niektori, tak to som netusil :D... ten vas Dr.Ozz ci kto, tak to je ako teleshopping, on to zadarmo nepropagoval nikde, to su veci, ktore ani nema zmysel nejako dalej vysvetlovat, ved to su predsa kazdemu inteligentnemu clovekovi uplne jasne zalezitosti.

k janke by som povedal len tolko: je to pravdepodobne nejaky predajca, ktory si sem prisiel nieco napisat, bezne sa to takto robi. Za tyzden je NEMOZNE schudnut 5 kíl, takze je to klasicky predajcov propagacny komentar...

magenta - ze iny obal? Tak to mas jedno aky je to obal, obal si dovozca moze navrhnut aj sam :D..ked si to napriklad pozries na tom linku, ktory som tu predtym vlozil, tak to sama zistis. Samozrejme ak sa v tychto veciach vyznas. Ak napriklad nevies co je OEM, tak zbytocne si to budes pozerat. Pri takychto produktoch, ktore dovozca dovezie vo velkom mnozstve za neuveritelne nizke naklady, ma dovozca moznost si dat urobit u vyrobcu aj svoj vlastny hocijaky obal. Preto je tych obalov na ketony tak vela a vsetky su rozne - ale obsah balenia = ZLOZENIE, je stale to iste, proste ketón, co ine tam ma byt , magenta? :D...

Keby ten produkt bol ucinny, mal by svoju kvalitu, mal by aj svoju hodnotu. Ale nema. Dovozcovia to dovazaju za 3 eura a preco to predavaju prave na zlavovych portaloch? Zamyslite sa na tym, ludia, nebudte taki hlupi preboha...

magenta

tak to prezivam ja:vsimla som si ze na zlavovych portaloch je iny obal, ako na tej reklame od dr.ozza.:-D dr. ozz ma ruzovy a na zlavach je modry s inym obrazkom, ja som si objednala ten od dr,ozza, od vcera to beriem, no a stratila som mierne chut do jedla,nedokazem zjest celu porciu jedla ako obvykle.. aj na sladke,co bol moj kazdodenny velky boj,neviem ci to nerobi ta biela fazula,ktoru obsahuje, tak ze za tyzden napisem co sa so mnou deje, jedine co ma trapi je to, co bude potom, ked naozaj schudnem a prestanem to zrat!zatial pol kila dolu, co este nic neznamena, citim sa dobre:-D

M 25

Janka, píšeš, že skoro nič neješ.. jasné, že to pomáha.. len dokedy to chceš užívať, celý život? aby si nepribrala .. a čo potom, ked to prestaneš užívať, bude taký jojo efekt, že až! toho sa neobávaš?

janka2386

ja to uzivam len tyzden a uz som schudla 5 kg tak ze je tam moznost schudnut vobec nesom hladna nemam chut do jedla ani na sladke a dodava mi to energiu....tak preco tu vypisujete blbosti ked to nemate vyskusane !!!

Tusan

Ludia, nemozem sa pozerat na to ako tu rozmyslate ci si tu blbost kupite, musim vam to vysvetlit. Ten vas malinovy keton je len obycajny marketingovy ťah:

- momentalne ma firma, ktora ho predava, akciu na zlave dna .sk - predava ho tam akoze v akcii za 15 eur...

- ta firma tie ketony nakupila tu: www.alibaba.com

(dufam ze to link nevymaze - ak ho vymazalo, tak proste da sa to objednat vo velkom (napr.100 bal.) z USA a po precleni to firmu vyjde na cca 3,50 EUR za 1 balenie...

- co to znamena? Momentalne je na zlave dna predanych 337 baleni (cize cca 337 totalnych idiotov...) - zlavovy portal si od firmy vezme 20% proviziu (ich zaujimaju len tieto zisky, nie spokojnost ludi, im je jedno co tam ponukaju v zlavach, hlavne ze sa to predava...) a predajca ketonu len touto jednou akciou na tych 337 hlupych ludoch zarobil za par dni, ked si to prepocitate: cca 3 872 EUR...(ak je v cene aj doprava, tak o par desiatok eur menej...). Takto na rovinu vam treba ukazat cisla, nech vidite aki ste blbi.

Ak si myslite, ze nieco, co ma hodnotu 3 eur, vam dokaze s kilami urobit to, co ste vy zatial nedokazali kvoli svojej lenivosti a pohodlnosti za dlhe roky, tak ste naozaj stado volov. Na tieto diskusie sa neda pozerat, preto som vam to musel takto na rovinu vysvetlit, nech sa prebudite a nerozmyslate nad kupou toho ketonu...

To iste plati o Acai berry a podobnych volovinach, ktore su len nizkonakladovym odpadom zabalenym v peknom obale vyrobenom pre jednorazove velke zisky nehladiac na spokojnost ci nespokojnost zakaznikov...

A ze vam ten predajca neodpoveda na maily a nechce riesit vase reklamacie? Tak na to tu je Slovenska obchodna inspekcia a Institut na ochranu spotrebitela.