15 a sex...

Príspevok v téme: 15 a sex...
nasta425

mam 15 roov ...mama chlapca a uz sa bozavame , on ma 16... minule som mu už dovolila ze prstami mi vošie tam dole a bolo to pekne ...len sa bojim , ze bude chciet viac... ako sa chranit , staci prezervativ , ked on je taky nadžany , ze neviem ci sa mam na to spolahnut , co ked sa mu vyvlecie
antiku ja nechcem

pomaranc99

ako vies, ze si tam nebol? mohol byt na nich tvoj brat/sestra/kamarat...dakto z tvojho PC-cka. mas dynamicku IP?

unknown89

ano polovicka, vsade som zabanovany ... dokonca aj na strankach na ktorych som v zivote nebol, izabelka z toho sa neda zistit absolutne nic, takze nemaj strach :-D

Izabelka_MT

do teraz nechápem že ako mi na to prišiel spolužiak .. tiež som nemala nič vyplnené ..a sa čo môže zistiť z toho IP čísla ??

unknown89

na emailovu adresu ti asi len tazko pridem, kedze nemas nic vyplnene :D ja mam v tej ip adrese zas vyhodu ze ju ma polovicka martina .. takze sa nemusim bat :-D

Izabelka_MT

Nie som presne z MT bývam kúštek odťiaľ :D ale už nič neprezradím ..a prišiel si mi aj na emailovú adresu ??

Izabelka_MT

pomaranc .. ved dobre ale pred nejakým časom mi na toto prišiel spolužiak :D lebo sem tiež asi chodí a nejak zistil že kto som :D tak preto tie obavy .. bože píšem tu verejne kadiake veci, utajujem sa .. ja už neviem čo mám spraviť ..keby tá IP adresa tam aspoň nieje zobrazená ...síce nie je celá ale aj tak

unknown89

tak ten grrrr_MT ... ty ... ja :D je ich tu hodne teda :D by som sa ta aj opytal odkial presnejsie z MT si ale asi by sa to tu nedalo :D