Strach o kamošku

Príspevok v téme: Strach o kamošku
lala_156

Mám strach o svoju najlepšiu kamošku. Ešte keď sme boli malé tak mi hovorievala o všelijakých magických bytostiach. To bolo v pohode ale teraz je to už dosť vážne. Niekedy si začne rozprávať iba ak pre seba a keď sa jej spýtam s kým sa rozpráva, odpovie že z jej anjelom. Niekedy mi začne hovoriť aby som si dávala pozor lebo všade sú tu démoni a tak. A keď sa rozprávame o budúcnosti tak mi vždy povie že ona tu už nebude, že pôjde za svojimi preč z tochto sveta...proste mám o ňu strach. Častokrát aj tvrdý že vie čarovať...bojím sa o ňu. Prosím poradťe mi čo mám robiť. Vopred ďakujem.

lala_156

No neviem, z okolia sa s ňou nikto nebaví. A nejaký dar? No neviem raz som sa jej to spýtala a ona my akože začala niečo ukazovať, ale vôbec to nefungovalo. Keby mala nejaké schopnosti tak by sa aspoň dostala na výšku...

Saskia22

Ahoj, mozno tvoja kamoska má naozaj dáky dar a netreba to podcenovať, ale skús na to opýtat odborníka. Alebo jej povedz nech ti to predvede. Alebo nejde jej o skor o to aby uputala pozornost??