Luba Albertová

Bordeau

Misakusa, kvapky Joalis sú v múdrych rukách liečivá bomba ale v hlúpych a neskúsených rukách sú len zahodené peniaze. Je to aj moja vlastná skúsenosť a píšu to aj ludia na internete. Ked som si ich objednala sama účinok bol nulový. Keď som ich dostala v kúre s inými liekmi okamžite som pozorovala zmenu. Musíš si o nich niečo prečítat a pochopiť na akom princípe fungujú. Oni vlastne doplňajú účinok ďalších liekov. Tak som to aspoň pochopila a je to aj logické.
Čo sa týka pani Albertovej ona ti určite nedá nič čo pre teba neni dôležité. A už ked máš pochybnosti mala by si to konzultovať rovno s nou. Tu nikto nevie čo ti je ani prečo ti aké lieky dala. A aj keby sme to vedeli nevieme ti poradiť nie sme odborníci na liečbu hlavne nie na prírodnú.

Misakusa

Brsnica skor som to myslela tak, ako pisu aj viaceri, a teda ako aj ty, ze samotne joalisy nezabrali. Potom to nastavila ona tie joalis+jej bylinky, a woalaá, zabrali...Tak sa skor zamyslam, ci v liecbe vobec joalis kvapky hraju nejaku rolu - ci nie len tu financnu (tiez bez urazky). Teda v konecnom dosledku si myslim, ze uzdravuju a liecia len tie jej byliny - aj ked clovek nevie co tam je :-)

Brsnica

Misakusa čím si sklamaná? Ja som mávala kombinácie Joalis aj bylín a niekedy aj tabletky a účinky boli parádne. Raz som si kúpila od Joalis sama a vôbec mi to nezabralo. Ale viac ludí tu napísalo že ona to skombinuje tak že to potom účinkuje celkom inak než keď si to dáva každý sám podla seba. Keď sa ti niečo nepáči tak jej to rovno povedz a nešpekuluj či je to lepšie hentak alebo takto. S nou sa dá hovoriť otvorene. A tiež si myslím že asi vie čo ti dala aj prečo ti to dala. Iste sa v tom vyzná lepšie než ty. Teda, bez urážky.

Micronix

Misakusa ja som žiadne lieky od Joalis od nej nikdy nemala. Mala som rôzne, bylinky, tabletky čínske, čaje.Každému dáva asi čo potrebuje.

Misakusa

Chcem sa opytat, ci niekomu davala p.Albertova liečbu len tymi jej bylinkami z lekárne (teda nie Joalisom). Alebo ste to mali vzdy len jej bylinky+Joalis? Dakujem.

chiara

Súhlas! Každý môže byť rád ak ho ešte zoberú. Rátam že táto ambulancia už dlho fungovať nebude, pani Albertová sa chystá na dôchodok.

kajka432

Prečo všetci riešite kolko to trvá. Ved k Albertovej nikto nejde z nejakou blbostou tak jasné že nerátam s tým že budem za týžden zdravá.Ja skor radím každému si tam zapisovat čo povie lebo je toho dost a aj ked som si v ambulancii myslela že si to všetko zapametám tak len čo som odtial vyšla už som polovicu zabudla. Nahrávat cez mobil sa nedá treba ho vypnút kvoli tomu prístroju čo tam má. Ale aj tak je lepšie si to rovno zapísat a radšej sa hned opýtat ked niečomu nerozumiem. Ona všetko vysvetlí dopodrobna aspoň u mna to tak bolo. Prečo mám túto chorobu z čoho ju mám a čo sa s tým teraz musí robit ako to treba liečit a vela iných informácií. To ti nikto nepovie v ambulancii u doktora na teba nemajú čas a mne napríklad sa stalo vela razy že doktorka ani nevedela ked som sa jej opýtala z čoho to mám tak len pokrčila plecom. Albertová sa v tom vyzná má prehlad povedala mi aj také veci čo som sa nikde nedočítala a na internete ich nenájdeš možeš hladat aj rok. Povie ti presne čo máš robiť aby si sa z toho dostala. To je fakt na nezaplatenie. A to je hlavné a nie to kolko to trvá ved tam nejdem na návštevu ale sa chcem vyliečit predsa.

kostica

Aj ja sa liecim u dr. Albertovej na boreliu. Citim zlepsenie uz po druhej kure. Som velmi rada mala som uz palenie v prstoch aj celych rukach.

Zuzana58

Borelly hlavne nepočúvaj čo ti kto hovorí. Dôležité je ako sa ty sama cítiš. A keď nemáš teraz žiadne problémy tak buď spokojná a nemysli na choroby. Ja sa teraz už takmer pred dôchodkom konečne teším zo života a vychutnávam si ho. Ako povedala pani Albertová: najlepší lekár je radosť zo života.