Psychické zlyhanie ukončenie života

Príspevok v téme: Psychické zlyhanie ukončenie života
mimcatko

tak skuste povedat mne co mam spravit priatel ma uplne nanic vztahy v rodine mam sa knemu vyjadrila ze ho moze kaslat nech si ostane na ulici do toho ine problemi nevieme co dalej a ako by to nestacilo teras povedal ze uz to nebude riesit ze je pevne rozhodnuty to ukoncit ze namna bude davat pozor z hora...ze tu nechce byt ze sa otravi jakmile odbije datum ze sme spolu rok.. nejde mu to vyhovorit uz raz sa mi skoro podrezal a teras toto chce sa naplno uzit tento tyzden a potom mi chce len zavolat jak to pojde spravit nech ho najdem nespavam odvtedy neviem jak mu pomoct co stym?

mimcatko

to by bolo asi zdlhave....co am na nom pritahuje :) vsetko on b ol vzdy ten co ma chapal som snim rok a za tu dobu sme spolu aj byvali aj vsetko robatu mal jeden druhy strali s ao seba on mi dal novi vyznam zit ja som predtym bola hrozna troska stym z akymi ludmi som sa stretavala stale som pila a podobne vdaka nemu viem ze zo zivota s amozem tesit ze vzdy moze byt lepsie

aadriaanka

Môžeš nájsť nejakú odborníčku ty sama, ísť za ňou a dohodnúť sa s ňou aby ti pomohla. Potom sa môžete stretnúť napríklad v nejakej kaviarni, predstavíš mu ju ako svoju známu a môže sa s ňou rozprávať. Alebo ti môže preňho predpísať nejaké antidepresíva a pod. Môžem sa opýtať čo ťa na ňom tak priťahuje?

mimcatko

ja viem ze by sa z toho rad dostal ale nema uz naladu na take veci...viem ze mu zalezi na toom aby som sa ja netraopila koli nemu ale nechape ze to takto nevyriesi a za odbornikom rada by som snim sla ale to by som ho asi musela uspat uviazat o nieco a tak vziat on by nesiel ani za nic

aadriaanka

Mimcatko súhlasím, že by si s ním mala zájsť za odborníkom. To, čo chce urobiť tvoj priateľ nie je riešenie jeho problémov. Nesúhlasím s názoromi Mimulusa... Tým, že ti o tom stále rozpráva chce, aby si mu pomohla. Inak by ti o tom nehovoril.

Pomaranč, budeš teraz na emaili? Ak chceš môžeme chvíľu popísať :)

pomaranc99

zajdi s nim za psychiatrom... nie preto, ze ma problemy, ale preto, ze ich nechce riesit. vacsina ludi ma v zivote tazke chvile, zalezi len na tom ako sa k tomu postavime a ci sme ochotni ich riesit...

mimcatko

onn nechce lutovat neznasa ked ho lutujem ale ja s aonho bojimchapem ze to mal tazke je to smutne ked ta najblizzsi beru jak vzduch ale neda sa to takto riesit musi sa dat nieco co mu vtrepem do hlavy aby dostal rozum

Mimulus

Všetko sa točí okolo peňazí :( Je to síce smutné ale je to tak ale toto je podľa mňa čisté manipulátorstvo z jeho strany!!! On Ťa vedome núti k tomu aby si ho ľutovala...

mimcatko

nieje kreten ako je to sproste aby to takto riesil ale zalezi mu namne vzivote mi neublizil ale nemoze byt u nas nema byt u koho nevie ako dalej chapem ze ma vela problemov on je premna vsetkym ale dotoho este aj moji rodicia aa jeho mama jeho mam s avyjadri ze ho moze kaslat nech si ostane na ulici a nasi vedia mlet iba o tom ze je nula ze mam mat niekoho kto bude financne zabezpeceny jak keby slo len o penize stale len o tom tocia dotoho vsetkeho co sa stalo za posledneho polroka povedal ze tu enchce byt stale ho presviedcam dohovaram mu ale on stale svoje ze ej pevne rozhodnuty

Mimulus

To Ti určite ja neporadím ale podľa tohoto Ťa skôr nenávidí, pretože ak chce aby si sa trápila posledná tak je kretén!!! Človek ak niekoho naozaj ľúbi a chcel by spraviť niečo takéto tak tých, ktorých ľúbi drží od toho čo najďalej a nikdy im o tom nepovie!!! Viem z vlastnej skúsenosti - ten človek Ťa nemá rád!