Ako pribrať?

Magy

v tom veku som bol na tom podobne.
potom, ako som sa prestahoval do irska, zmena prostredia, ziv. stylu a stravy - v priebehu prveho pol roka sla vaha hore o desat kil a ostala uz tak.
prostredie robi vela. menej stresu, iny vzduch, strava...

Tinajaaa

Tak potom vitaj v rodine ektomorfov, ľudí s asketickým typom postavy. Priberanie bude beh na dlhé trate a to máš ešte šťastie lebo si chlap.
Dobré rady nájdeš na tomto blogu na ktorý som narazila náhodou pri googlení, lebo tiež chcem pribrať:

www.vladozlatos.com

Odporúčam prečítať celý.

janci123456

praveze v rodine to nemam,mladsi brat ma pomaly viac kil ako ja .pri lekarovi som bol,no ale ziadne rady ani nic od neho...a som vysoky 171 cm ... som zufaly

aadriaanka

To nie je porucha. Sú ľudia, ktorí majú taký metabolizmus, že sú celý život chudí. Poznám takých niekoľko. Tiež máš ľudí, ktorí jedia málo a sú tuční, dosť to záleží od genetiky a pokiaľ si zdravý tak s tým netreba nič robiť. A nenapísal si akú máš výšku. Každopádne v tvojom veku sa tvoje telo ešte vyvíja.

Tinajaaa

Nemáte to v rodine, si taký od detstva? Bol si u obvodného že nemôžeš pribrať? Lebo treba testy či nemáš nejakú skrytú chorobu (štítna žlaza napr. alebo poruchu vstrebávania žívín, ....) Tiež mám s týmto problem.