Maoam - adventne okienko

kabel

inak aj bez tej prenadhernej zihlavocky je moja milovana prekrasna svokruska zdravucka ako ten najzdravsi pstruzik v horskej bystrinkea asi ma aj prezije, jedine ze by ma plejady zachranili svojou energiou a vzacnym pelom zo vzduchu

kabel

no jo, pobyt je uplne iny s vitamixom, svokricka moja uzasna, najnadhernejsia na svete mi kazdy den nosi pupavku a ine krasne bylinky cerstvo natrhane do smoothiekov a ja sa blazene usmievam, aky mam krasny zivot. Prajem vam vsetkym, co chcete vitamix, aby ste ho co najskor dostali, je to uzasna masinka. A ja na oplatku dam zo smoothie svokricke aby bola zdrava a krasna.

mojej prenadhernej svokricke ponuknem zihlavu a plysacik bude vdovec...

kabel

kks, vsak pri tejto rychlosti reprodukcie sa jej raz z toho nemecka nevrati :-DDD, narazi si tam starsiu neplodnu nemku a bude stastny aj po jej smrti

kabel

zatial to este nie je oficialne potvrdene, tak som akoze nic neprezradila, ok? uvidime, ci stastny otecko bude viac, alebo menej zapijat v krcme dalsi hladny krk

kabel

sviatkujeme s plysacikom doma a bez svokruse! svokra sa rozhodla, ze sviatky oslavi doma s kamaratkami z dediny chodenim do kostola a zuza na nu dozrie, aj ked mam silny pocit, ze skor svokrusa dozrie na zuzu
ozaj, vraj by zuza mala byt opat v pozehnanom stave

Maoam

kabel,ako sviatkujes? posluchla som ta, sabotovala som vcera oslavu...ostala som v posteli a rano som si gratulovala

Maoam

caute baby, ako sa drzite?

ja na ****

aspon som sa vykaslala okrem upratovania na kadejake vyvaranie a vypekanie, nema to vyznam

kupila som par veci na par dni a dovi-dopo

kabel - pri tebe skrachujeme, ze 100 eVri na hlavu, ty kks :D