Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory

Príspevok v téme: Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory
mick fox

ahojte mam taky problem, v nasom vztahu su hadky priemerne raz do tyzdna,samozrejme pocas tych 5rokov co sme spolu som navine prevazne - agresor teda podla mojej priatelky tak sa chcem podelit s vami o to co sa vlastne deje a ako to cele zacalo.myslim si ze spravanie mojej priatelky je divne teda aspon pre mna, zacalo to ked sme boli v prahe najprv telefonat z nejakeho slovenskeho cisla o stretku, potom som sa dozvedel ze ked som chodil do restauracie tak mojej priatelke nechal jeden ubytovany papierik s cislom ze ked sa bude chciet vyrozpravat,lebo byval vedla nas a pociul ze sme sa hadali,predomnou ju ohovaral a za mojim chrbtom jej dal svoje cislo,samozrejme toto som sa nedozvedel za horuca ale neskor ked sme uz v tej prahe neboli,neskor sme odisli do anglicka,tam boli tiez take mensie problemy s tym ze jej spravanie sa mi nepacilo - naprv v prvej robote v ktorej sme pracovali spolocne tak jej manazer vtipkoval s nou takym sposobom a daval jej take otazky ze ci si holi vaginu,neskor pred majitelkou povedal ze ma pre moju priatelku novy job s to je prostitucia,ona hovorila ze toto vsetko je sop srandy no mne sa to nepacilo a povedal som jej ze nech s tym nieco robi zue predsa musi mat svoju hrdost samozrejme ja som bol zas ten zli,ine zeny aj v jej veku ked tento clovek adresoval podobne veci ho bud odbili alebo sa mnu vyhrazali ze to nahlasia no moja sa na tom smiala. neskor jej napisal niekto z azetu ze uz je doma ze ma prist to bol nejaky zo zvolerna a pytal sa jej ci ma este piercing v jazyku a ze bola super,ked som sa jej spytal ze ako je mozne ze jej niekto pise a vie o jej piercingu v jazyku povedala ze to mala piercing v oboci a ze henten si vymysla ze s tym sa stretla este predtym jak bola somnou,ked mu to sla vyvratit a napisala mu ze sa na to pozeram tak samozrejme jedna jeho reakcia na to bol smajlik a uz sa neozval,ked som za to nervacil a opytal sa co to ma znbamenat tak som bol vlastne nasilnik a niekto kto jej nadava nepravom,neskor som sa dozvedel ze este ked sme boli na slovensku a pohadali sme a ona odisla tak jej byvaly ju cakal na stanici v blave pretoze tam prestupovala na vlak a on ju odviezol do nitry a dal jej tisic korun na cestu toto som sa dozvedel az pol roka potom co sa to stalo,,neskor tento byvaly vo facebookovej konverzacii jej pisal oslovenia typu laska a dokonca jej aj poslal fotku kde ona cupi v jeho byte v tangacoch on vedel ze ja to uvidim a samozrejme ked som sa na to ohradil a zacal som nervacit co to ma znamenat tak bola hadka ze ja som vlastne primitiv sak sa nic nedeje. nakoniec kazdy pracujeme zvlast,ona ma tu istu pracu ako ja az na to ze v inej firme,naposledy som jej nasiel v mobile sms kde bolo napisane sexi lady a bolo to od jej manazera na otazku co to ma znamenat bola odfpoved ze sak so srandy ze on mi to aj v robote povie pred vsetkymi,nemyslim si ze sa takto oslovuju ludia v praci,ze tak oslovuje manazer zamestnankynu a este jej aj zavola,nakoniec take hluposti ze mala od neho zmeskany hovor alebo prazdnu sms a na otazku co to je tak sa ho opytala a on jej povedal ze omylom,,omylom jej vola omylom jej pise prazdne sms,,nakoniec bola z toho hadka jak ja koho podozrievam. raz sme sa rozpravali celkom vazne a ja som jej povedal ze jak som nastupil do mojej prace tak asi mesiace potom prisla zamnpou jedna zamestnankyna ktora sa ma pytala ze ako budem travit vianoce,ja som odpovedal ze doma s partnerkou a ona sa opytala ze ci je moja priatelka britka na to som odpovedal nie slovenka tym to haslo,ju zas v praci volal nejaky kolega na kavu po praci - nechapem stretnutiu na kave

Smartguy

Pokiaľ toto je nejakým zázrakom skutočné a nie iba nejaký b-čkový odrb "začínajúceho scenáristu" a jeho hercov, tak vám obom jebe na hlavu, inak sa to ani povedať nedá. Čo najďalej od seba a už v živote sa nestretnúť. Vy sa totiž nedokážete vystáť.

A nedá mi okomentovať túto perlu:
"ja jej dam facku a ona mne tri pestacky na tvar". To sú rozprávky nejakého týpka zo základky, ktorý ešte po hube nedostal.

Agnes999

No a co tu ako chces vediet, ze co si o vas myslime? Ze ste obaja blbci. Na vztahu vobec nepracujete, kydate na seba a hoci sa to uz neda zachranit, ostavate spolu a akurat sa mlatite.

mick fox

Asi sa troska blbo chapeme ja nepotrebujem nikoho ponizovat ani mlatit aby jste boli v obraze ked som ja vyrobil pruser tak zmlatila ona mna aby jste boli v obraze ma silu ako chlapa az na to ze ja jej dam facku a ona mi da tri pastovky na tvar asi tak nejak a ponizovatnie nieje len z mojej strany to je vzajomne ved o tom som tu pisal ja tu preberam jej zle stranky a riesim co sa medzinami deje samozrejme ze ma aj kladne stranky to tu nemusi rozpisovat lenze to je cele tak z mojho pohladu a to aj cely cas tvrdim ze tri dni je v pohode super nalada radost a tak a potom zmena nalady zrazu sa rano zobudi a je zle bezdovodu beznicoho vtedzy bzvaju hadky o mi pride tak jak keby ma tri dni lubila a potom azmena stavu a vsetko je inak ja som jej to uy aj povedal ale ona povedala ze to nieje pravda ze to je moj vymysel rivaty a minulost spred 5 rokov nechcem vytahovat to je vsetko za nami lenze pre niekoho uplne zabudnute a cele sa to obracia proti mne nakoniec som ten co mal z toho radosrt a predaval ju

mick fox

Ja sa nesnazim urazat len reagujem na jej prispevkx na to co sem ona pise lebo niektore veci nedavaju logiku napriklad sla na privat kvoli peniazom to sme sa este nepoznali a nakoniec som ja ten co ju predaval

Prezývkarko

Mi to pride ako z filmu Pretty Woman :D akurat s horsim dejom a zlym koncom.

V kazdom pripade fox vedel si do coho ides :)
Ja by som si nikdy nezacal s dievcatom z privatu.
Radsej by som zdochol od hladu ako predaval svoje telo. Slecne hrdost nic nehovori. Cest takisto.

fox jednoducho si si myslel ze to zvladnes a nezvladol si to.

a nezvladol by to ziaden partner, odporucam slecne radsej mlcat o tom co niekedy robila v svojom buducom vztahu. aj ked podla mna ma uz dokafrany cely zivot s tymto zit...
dost bieda.

Absolutne sa k sebe nehodite. Otazkou vsak je ze ci mas fox na viac. Mas na damu? Lebo ak budes ocakavat aby tvoja priatelka bola dama nemozes sa spravat ako hulvat.
S takymto vystupovanim by ta asi ziadna dama nechcela.
A takisto by tvoju priatelku nechcel ziadne seriozny clovek.

Plus je ze ty sa este mozes zmenit, priatelka to bude mat tazsie s jej minulostou.
A minulost ju dobehne vzdy.

Agnes999

Mick ty si natvrdly alebo co? Vybral si si kurvu pre zivot, chcel si ju, tak ju mas. Ze jej vagina bola pre kazdeho, no ked sa hentak zivila tak to bolo asi jasne! Precitaj si teraz, co si tu o nej napisal, niekolko stran o tom aka je, jedno jedine slovicko nie je pozitivne, len same urazky a nadavky! Ze ju lubis? Podla tychto slov nemam ten pocit, skor ju mas len na to, aby si si mal na kom vybit zlost, aby si mal koho ponizovat a koho mlatit! A liecit by ste sa mali obaja, nie ste normalni ked sa 5 rokov len ponizujete a bijete a stale spolu chcete ostat!

mick fox

Ako pocka ze ja som sa mal zamestnat?sak som mal v piestanoch restaraciu do ktorej som ta musel nutit ist nechcela si vycuciavat peniaze ale ved ja som jej jasne povedal ze jej situaciu chapem a bolo mi jasne ze bude be9 prijmu tak odmietala ale za7 drahe kupele,praha alebo to ze moj foter cvakal podnajom skoro 50tisic prvu platbu to uz nebolo trapne?nebolo trapnejsie si z dakym lahat do postele a ani nevnimat ze som pri tom trpel?jaky ma pocit muz ked mu pride domov zena co ma za sebou 6 chlapov?som 7a mohol vykaslat na 5tisic co si mala v penazenke,asi tak by si si mala uvedomit kolko som ja musel odpustat tebe a sam v sebe som to musel riesit lebo tebe to bolo jedno

Magy

netusim kolko mate rokov, nestiham citat celu diskusiu ani tie tenisove vymeny medzi vami oboma...
ale aj z toho mala, co som si precital je mi jasne, ze dostojnost a dovera vas OBOCH je v troskach. navyse riesit sukromie pred cudzimi ludmi a neschopnost si to vydiskutovat medzi sebou - to je problem NA OBOCH stranach, nie len ze on je ziarlivec, alebo ona je stetka. nic take. na vztah musia byt vzdy dvaja. a aj na to pekne, aj na to zle.
a ak su vo vztahu problemy (a ze vy ich mate pozehnane), tak to je tiez o oboch. pokial sa nedokazete rozumne dohodnut, spravat sa k sebe ako slusni ludia, dodrziavat dohody a stanovene pravidla ci limity - niet o com. vas vztah dosiel do poslednej kapitoly, uzavriet to a ist si svojou cestou skor, kym sa pozabijate. mam dojem ze toto uz nikam nespeje - ale mozno sa mylim.
nebudem vinit nikoho z nicoho - ale zamysliet sa nad sebou musite obaja. a dost seriozne.
vidim to jednoznacne - bud sa rozidte, alebo ak ostanete spolu, bude to talianske manzelstvo ako lusk!

kovepa

Chudera, muselo to byt pre teba hrozne. Ziadne mlade dievca si takto zivot nepredstavuje. Urcite si si prezila otrasne chvile a samotu. A pri dnesnej situacii, kde mlady clovek nema sancu najst poriadnu pracu, sa ani nedivim, ze to takto dopadlo. Tak potom, co si opisala tu svoju situaciu, tvoj priatel by ta mal skor lutovat a pomoct ti na to vsetko zabudnut, no on praveze robi pravy opak. kazdy moze raz spadnut do zlej zivotnej situacie, to este ale neznamena, ze nema pravo dalej zit...

mick fox

Kovepa sak citaj ved pisem ze odtial odisla lebo boli okolo toho hadky,slzy,nasilie.plac,ked sme este spolu nechodili tak na obede sme boli aj z jej kamaratkou a hovorili jak ich to bavi,sak som sem pisal ze ked uz sme boli spolu tak povedala na moju otazku o buducnosti ze ona s tym neprestane,btw a raz povedala vraj so srandy ze jej vagina je pre kazdeho a cudovala sa ze som sa urazil,takze asi tak keby to robila len z biedy tak a7i by nerozlisovala symposov s ktorymi sa aj bozkavala atd ,sak tak pisali o nej dakde na forf ze bola na sey