Nie som pekná

Príspevok v téme: Nie som pekná
Ifigénia356

Viem, že takýchto príspevkov je tu mnoho, ale myslím, že u mňa je predsa len pár rozdielov, pre ktoré by sa oplatilo napísať. Po prvé, nemám už 15 ani trinásť, ale dvadsať - takže meniť sa už veľmi nebudem (len vrásky budú postupne pribúdať) a takisto nemám ani pubertiacky splín (aj keď niektorí nebudú súhlasiť). Po druhé, veľa dievčat píše, že sú tučné a atď a preto nie sú spokojené. Ja som štíhla a postavu mám veľmi dobrú, vlastne ma udivuje, že aspoň toto sa na mne tak podarilo. M8m rada svoj zadok i prsia. Ale nie som spokojná - keď niekto nemá dokonalú postavu, dá sa to ľahko napraviť, ale tvár nezmeníte. Tú svoju neznášam. Po tretie - tento problém ma vždy trápil. Decká na základnej sa mi smiali, že som škaredá a neboli to len dievčatá. Celé roky mám tento problém. Priateľa mám a ten mi tvrdí, že som pekná, ale zrkadlo hovorí opak. Neteším sa zo života tak akoby som chcela, radosť mi vždy pokazí pohľad do zrkadla (a ešte horšie - na fotku.) Ja už neviem, čo mám robiť. Viem, že poviete, že je to nízke sebavedomie, že sa musím mať rada, ALE ja by som sa rada mala, len kebyže vyzerám inak. To by som život milovala. Najhoršie je, keď vidím na ulici nejakú krásnu slečnu - to chcem ísť domov plakať.

he

Tiež som si vravela, že keď si myslím, že mám veľké lýtka a to druhé malé :D, tak to nemusia tak tragicky brať aj iní ľudia, no opak je pravdou :D takže zakladateľka má možno o sebe pravdivú mienku (čím nechcem uraziť, lebo som ju nevidela) a nie je to len nejaký jej blbý rozmar.

takajedna

bud rada, ze si zdrava, ze mas ruky, nohy a atd. ...a skarede zeny su len tie, ktore sa o seba nestaraju :) to, ze ty si myslis, ze si skareda neznamena,ze si to iste myslia ludia okolo teba...ja mam tiez obcas dni kedy sa sama sebe nepacim a poviem si "co uz lepsie to nebude" :D a najskaredsia som ked sa zle vyspim, rano idem k zrkadlu a poviem si paneboze :D esteze existuje make up, puder, linka a spirala (ruze a lesky na sebe neznasam) :D

he

Tak táto téma je pre mňa dnes ako vyšitá :D Ako som vystupovala z busu, počula som ako ma komentuje mladý párik a chichocú sa...najprv sa smiali, že mám veľké lýtka a členky a keď som sa náhodou otočila chlapec ešte dodal, že mám aj malé prsia :D Odkedy začalo leto presne tieto moje nedostatky riešim a hanbím sa odhaliť čo i len kúsok tela a do toho ešte toto :D musím si zbehnúť nakúpiť nejaké maxišaty, lebo inak sa uparím..

0vecka

2 AB9O ale toho priatela sme tiez nevideli.... mozno sa nasli..

ale celkovo to vyzera ze slecn ama sice 20 ale s puberty sa este nedostala...

Lulu2011

vela ludi je priemernych, menej peknych a neviem akych...

ale jednu vec som si vsimla, ze tie skaredulky su casto krat statne a v pohode a pekna baba ma nejaku tu malu vadu a bude sa utapat v depkach cely zivot...nemas fotku, neviem ta zhodnotit, clovek sa musi prijat, co moze, nech zmeni plastikou

Onyx

Ty by si bola šťastná, LEN keby si vyzerala ináč. NEZNÁŠAŠ svoju tvár. Mňa tresne o zem asi z takýchto ľudí. Sa nevieš proste zmieriť sama zo sebou? Buď rada, že si aká si. Fakt ma iritujú témy tohto druhu.
Ja napríklad mám razštep pier, to si mám teraz hlavu odrezať? Asi hej že? Ozaj by som bol zvedavý, čo by si robila na mojom mieste. Vieš, ono je to o tom, ako to berieš. Ja napríklad nastúpim do autobusu(vojdem do miestnosti, jedálne - kamkoľvek, to je jedno) a ľudia si ma nenápadne obzerajú, zazerajú. Ani sa im nedivím, vyzerám inak, ako ostatný. No vediem plnohodnotný život!! Mám okolo seba ľudí, ktorým môžem veriť, vážia si ma a majú ma radi takého, aký som. celú kopu ľudí. a za to som nesmierne vďačný. Je pravda, že o baby musím bojovať viac, ako priemerný chalan, no ide to. Lebo mám niečo v hlave. Mám 25rokov, za sebou 17 žien fyzicky, z toho 6vzťahov. Krásne baby. Hej, som jeden z tých, o ktorom ľudia hovoria, že ako môže byť taká krásna žena s takým a takým. Ako bonus som mal krivé zuby, 7 rokov som nosil hromozvody aj hore, aj dole a spravil som si z toho výhodu. Keď mi ich dávali dole, bolo mi ich dokonca ľúto. Vážne mi sekli - asi ako všetko.

Teraz sa tu nevyťahujem, len ti vravím, uvedom sa trochu. Tvoj priateľ určite nechce počúvať blbosti o tom, ako si škaredá a nemôžeš sa pozrieť na svoju foto. To kde sme? Ak by si bola škaredá, nebol by z tebou. Ak ho o tom presvedčíš, nechá ťa. A ty sa utvrdíš v tom, že si ozaj škaredá a tak dookola.

Keby som nemal sebavedomie veľké, ako autobus, u žien si ani nepípnem. To by som mal potom depky aj ja. Lenže fungujem normálne, ako keby som sa neodlišoval od 99% sveta. Prečo by som si to mal pripúšťať? Vôbec mi to nevadí. Prečo by to malo vadiť iným?

Neviem, či vieš, čo som týmto chcel povedať, no snáď si z tohto niečo odnesieš.