Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

pandorica

Ja sa teším, ľudia čo ma nevideli mesiac, sa ma vypytujú, čo robím, že som tak schudla.To je pre mňa povzbudenie ako hrom.Keď im poviem, že držím DD, každá baba mi povie, že to nie je pre ňu, lebo ona doma musí variť.Však aj ja musím variť!Mužovi zvlášť, aj synovi zvlášť, lebo obaja nemajú radi čosi iné a sebe zvlášť.Ja robím dvanástky, takže si do roboty nosím všetko v krabičkách, a dá sa to bez problémov.

mima180279

ahoj lekno ...tak to sa teším s tebou
ja stojim na vahe ale pri počte mojich prehreškou je to aj tak dobre
asi sa musim polepšiť

lekno09

ahojte dievčatá,nejak tu je mrtvo-tak dnes som zase lahšia-mám o 2,4 menej,teším sa,a vy kde ste všetky??ja som sa konečne odhodlala a tu je tichooo.:(

lekno08

pandoriica,našla si to?na tej stranke?myslim tie toliare,su vyborne,ale niekto tam aj rascu prifava,určite je to s nou chutnejšie.

pandorica

Ok, kuknem tam.Chlieb je to jediné, čo mi zatiaľ ozaj chýba, lebo som bola zvyknutá raňajkovať chlieb s kávou, ale inak pohoda , zatiaľ:)

lekno08

DM,áno máš pravdu,bola som tu,ale nejak mi to nešlo,nemal ma kto nakopnúť,ale teraz už musím,lebo ozaj nemám čo na seba,a aj podprsenka ma tlačí :)

pandorica to ani nie je chlebík,ale chrumkavé toliare,tie som robila a chutili mi.pozri na stranku dukanova dieta.

pandorica

DM, ak prejdem do tretej fázy, ozaj nepriberiem? Zatiaľ som schudla 7kg, ešte by som chcela tak 3, ale bojím sa, že to naberiem späť.Inak, som prekvapená, ako rýchlo som tých 7kg dala dole, netrvalo to ani mesiac.Úžaasné...A najlepšie na tom je to, že nie som vôbec hladná.

DM

lekno...dukanov mozes uz od 1F...a je jedno kedy ho jes,ale asi je lepsie rano ,no ja si dam rano jeden a vecer druhy,ked sa mi nechce tak si dam dukanove kekse,ktore si objednavam a je to sem tam taka zmena