Mlada, chora, zufala

Príspevok v téme: Mlada, chora, zufala
Katka324253

Nevladzem,to je jedine,co mi napada,ked sa rano zobudzam a ked vecer zaspavam.Mam 22rokov,vycerpavajucu pracu, bez ktorej ale nemozem existovat, studujem na architekture a nic nestiham. Vypadavaju mi vlasy, trpim nadmernym ochlpenim na celom tele, mam akne, katastrofalne akne najma na chrbte a v oblasti dekoltu, vyrastaju mi male vyrastky, fibromy,ktore nie a nie odstranit, mam ekzem, seboreicku dermtitidu, zapalenu stitnu zlazu, zvonenie v usiach a snow vision, neviem ci poznate, co za chorobu to je, ale na youtube su videa a ja uz ani nevladzem pisat. PROSIM VAS. Ak viete o akejkolvek medicine.Ktora mi vylieci cele telo. Cele. Aby fungovalo,lebo ja uz nedokazem.Meditovanie zdrava strava sport lieky vitaminy drogy, nezaujima ma co mi odporucite,len mi prosim vas niekto pomozte. Chcem byt zdrava , chcem vyzerat zdravo a nie ako bleda mrtvola ktora ma vsetko co mat nema a nema to , co mat ma. Prosim vas, prosim, poradte mi. Ako to robite, ze ste zdravi. PROSIM.

nirvana

:( neviem...podporiť imunitu, preliecit vnútorné zápaly a zmeniť životný štýl, aby nebol taký stresujuci, dať si spraviť hormonalny profil, alebo nejaké ďalšie vyšetrenia na endokrinologii, zmeniť prostredie...vydržat, dostudovat a odísť pracovať do inej krajiny, kde je lepšie zdravotníctvo a menej stresu ...