Potrebujem poradiť - problém s priateľom, píše iným

Príspevok v téme: Potrebujem poradiť - problém s priateľom, píše iným
booomka

Ahojte, mám taký problém:
už pomaly rok som so svojím priateľom, všetko bolo úplne super, až dovčera, nechtiac si nehal u mňa otvorený fb a našla som tam nepekné veci :-( myslíte, že keď má chlap ženu, ktorú vraj ľúbi, napíše inej žene aká je krásna :-* a ďalej som sa dočítala, že pred 4 mesisacmi si poza chrbát dohadoval stretnutie so svojou ,,byvalou,, kino a obed :-( neviem, či to mám prehodnotiť alebo sa s ním rozísť, poraďte

Magy

tony mortem - "ono sa tazko odolava preverovat ked je moznost"
a to je ospravedlnenie???
takze napriklad vsetci chudaci fajciari a alkoholici su v tom vlastne nevinne, lebo "je moznost, tak neodolali a fajcia, piju".
a az najdes na stole nahodou davku heraku, tak si proste slahnes, vsak "mal som moznost a zadarmo", tak co... fakt uzasne.
bohuzial, ani druha cast argumentacie, ze citila, ze je nieco v neporiadku, neobstoji, podla popisu v teme to vyzera presne naopak, ze netusila vobec nic: "všetko bolo úplne super, az kym som mu nevliezla do posty". teda nemala dovod mu tam lozit.

tony mortem

tak magy ono sa tazko odolava preverovat ked je moznost, zvlast ak citis ze nieco nie je v poriadku, inak neviem ci by on povazoval za normalne keby vypisujes inym chalanom alebo sa stretavas s byvalymi, mne osobne mi to teda prekazalo

Magy

booomka - mas pravo na uprimnost vo vztahu, tak ako ma pravo na uprimnost on. toto vyriesite len tym, ze si to otvorene vydiskutujete, povedz ze si neprajes aby nieco take riesil pokial je s tebou a pod. taketo "bokovky" s inymi zenami su dost vazny preslap, prakticky podvod.
dalsou otazkou je, preco ma potrebu pisat inym, ze su krasne a flirtovat s nimi, ak ma teba. nie je s tebou z nejakeho dovodu spokojny? ak by bol, predsa nebude obhanat ine sukne...
aj toto si musite otvorene vyjasnit.
no a napokon, nemas pravo mu liezt do sukromnej posty, ani ked ostane "odomknuta". zjavne nenechal tie spravy priamo na displeji, ale musela si mu vliezt do historie sprav. to len pre uplnost.

tony mortem

tak to moc dobre nevyzera, z tvojej strany ze si sa mu hrabala vo fb, cize si mu neverila a horsie je ze opravnene, spytaj sa ho osobne stylom ci ti nechce nieco povedat ak povie ze nie uvazuj o rozchode