Vybičovanie imunity

RNG

OK. To som tam uviedol len na balancovanie znacnej reklamy tejto firmy, co vedie ludi k dojmu, ze maju nejake extra kvality alebo extra specialne produkty
lebo su kvalitne firmy, co nemaju taketo reklamy, ale za to maju aj kvcalitnejsie vyrobky a samozrejme lacnejsie, lebo mnohe nemaju distribucnu siet ale predavaju priamo, tj je mensie navysovanie cien.Pozri napr firmu Swansonvitamins, kde ja casto objednavam, hoci pre vas je snad tato firma nevyhodna tym, ze maju vysoke postovne. Ale ked objednavas mnozstvo doplnkov , tak sa ti predsa len od nich oplati objednat.
Hodne ludi objednava cez iherb.com, ale to je len priekupnik roznych znaciek, ktore kupuje vo velkom od roznych vyrobcov a ponuka priamo, bez distribucnej siete.Ma velky vyber vyrobkov, prijatelne ceny. A ma lacne postovne na Slovensko.

Deria

NUTRILITE, nie nutralife!:)
ja ti tvoj nazor nechcem brat, rng. ak uprednostnujes ine produkty a mas s nimi dobre skusenosti a vysledky, je to o.k. inac, ja som ti vzdy fandila, respektujem tvoje bohate vedomosti o doplnkovej vyzive a zdravi. takisto suhlasim v mnohom s tebou. preto je hlupost bavit sa o tom, ci mala nejaka firma pravny spor a pod. sprostosti, pretoze urcite ho nikdy nemala kvoli zlej kvalite produktov a to je podstatne! zostanme radsej len pri tom zdravi, ved o to ide.:)

RNG

V USA je plno dobrych firiem, ktore maju aj rovnaku kvalitu a aj zaroven ovela nizsie ceny.
V konkurencnom boji sa kazdy snazi druheho zatlacit, ale nemyslim si, ze by Nutralife bola nejak exttra prenasledovana konkurenciou.
O kvalite v USA je zbytocne hovorit, vsetky vyrobky musia byt neskodne a kvalitne, len obsahy v nich mozu byt od primalych/neucinnych az po dostatocne=ucinne.
Ale ked sa ti paci platit viac , nech sa paci.
To, ze Nutralife zacala v 1934 roku neznamena dnes nic, ked je taky prudky rozvoj doplnkov a technologie.

Deria

rng, nie som tu sice od toho, aby som obhajovala firmu amway ale kraskaham sa pytala na kvalitu nutrilitu a nie na pozadie a system fungovania firmy!:)
ale ked si uz zacal pisat o firme viac, nez o jej produktoch, neda mi, aby som k tomu nedodala nasledovne: to je uz zname, ze sa firmu amway uz mnohe konkurencie snazia ociernit, pretoze maloktorej firme sa podari(ak vobec!)dosiahnut taku kvalitu, aku ponuka nutrilite. ma vlastne laboratoria, ktore spolupracuju s roznymi univerzitami, ma vlastne bioplantaze a co je tiez podstatne, ma najmodernejsiu technologiu, bez ktorej sa neda spracovat rastlina do tabliet tak, aby sa zachovali vsetky nutricne hodnoty.(vyroba je velmi narocna a nakladna ale cez to vsetko su ceny zodpovedne kvalite, povedala by som, dokonca vyhodne.) navyse, uz par rokov vlastni nutrilite na 3000 qm "healt institut" so spickovymi odbornikmi. niet teda divu, ze sa veskere konkurencie snazia uz roky o to, aby firme uskodili, pretoze uz takmer 80 rokov zoziha uspechy na celom svete a tym padom ohrozuje firmy, ktore vznikli po nej, pretoze nutrilite existuje uz od r.1934(!) a bol medzi prvymi priekopnikmi, co sa tyka doplnkovej vyzivy. az neskor sa doslova zaplavil trh roznymi firmami, ktore by sa nutrilitu radi vyrovnali.

kraskaham

a moja velmi dolezita otazka ste si isty ze chemo viac uskodi ako pomoze?????lebo damian ma na to nezmenitelny nazor

RNG

Firma Amway je mnohohladinova pyramida, tj ceny ma privysoke na moj vkus. Kvalita je iste ok, ale vzdy si treba davat pozor na obsah aktivnych latok a cenu za to.Mali aj zopar problemov, co je na doplnkove firmy dnes dost vzacne
www.cspinet.org
en.wikipedia.org

RNG

Najucinnejsie je rakovinam predist, cistenim si tela enzymami a jedenim jediel, ktore zvysuju obranyschopnost tela, tj ziadne priemyselne znicene a zamorene potraviny v prvom rade.