Ja ju milujem, ona mna ale nie..

Príspevok v téme: Ja ju milujem, ona mna ale nie..
lingo232

Dobrý deň,

Mám 17 rokou a stretol som veľmi krásne dievča, hneď som sa asi zamiloval.. Začal som si s ňou písať, spočiatku všetko išlo v pohode poznáte ten pocit keď máte úsmev na tvári a ste šťastný ? Pri nej ho ja mám..
Neváhal som a pozval som ju von.. Prijala a stretli sme sa, ako sme sa stretli objali sme sa, šli sme do parku rozprávali sa, hovorili si vtipy, smiali sa zabávali :)... No po čase zmenila tému na svojich EX.. Do toho zapojila ešte dákeho chalana ktorého by po*ebala a tak.. úplne som zneistel,.. pol som presvedčený že jej dám pusu no po tomto som bol mimo.. ah. Šli sme ďalej prešli sme okolo môjho domu, popri rieke, pravdaže sme stále sa rozpravali, vravela mi problémi v jej rodine a také veci okolo toho.. nakoniec som ju šiel odprevadiť.. Boli sme na konci pred jej vchodom.. Pozerali sa na seba a rozprávali o všeličom no ja som nedokázal jej povedať aký som šťastný s ňou že ju Milujem a že je pre moje srdce dokonala proste som to nedokázal.. Na druhý deň mi na fb hneď napísala a ja som jej napísal to čo som sa bál povedať von.. Spravil som chybu že som jej to nepovedal do oči.. Milujem ju... ale odpísala mi že som zlatý no nepozná ma ešte dobre a tak.. od vtedy zmenila správanie ako keby ma trochu začala ignorovať.. Bojím sa že to už nevíde ... som zúfali, prosím poradte mi..

Agnes999

Tak ako nehnevaj sa, ale ty vobec nevies co je to laska. Laska nie je to, ze sa ti dievca paci lebo je strasne pekne a chces ju pototo. Dokonca ti nevadi ze ona chce posulozit niekoho ineho a ktovie, kolkych uz mala a ma teraz. Toto nema s laskou nic spolocne! Nehovoriac, ze ked babe povies na prvom rande ze ju milujes, tak automaticky ucukne, lebo vie, ze je to kravina, ze si bud neuprimny a chces ju rychlo dostat, alebo ako je tvoj pripad, ze ani nevies co je to laska.

odpovedam

ani to si jej nemal vraviet. Lichot zene, ale s odstupom. Stacilo povedat, ze to bol fajn vecer a bodka. Hlavne zo zaciatku si drz odstup. Vacsina zien nema rada, ak chlap bez nej nevydrzi, ked je bez nej zufaly a ked nie je silna samostatna osobnost. Naozaj na vyznania pozor. Radsej ich nevraviet, nepisat. Ved aj tak ciny su najvypovednejsie a podla nich zena lahko zisti, ci ju ma muz rad alebo nie... slovami odplasis.

lingo232

no ale ja som jej nepovedal že ju milujem ani nič take len som jej povedal že sa mi páči a že som štastný ked si spolu pišeme

odpovedam

lingo, ide skor o to, ze si jej to vobec nemal dat najavo. Ja som sa napr. s priatelom spoznavala 5 mesiacov, kym prisiel bozk. Pacilo sa mi prave to, ze sa ma nesnazil nejako trapne balit ani neskusal na mna nejake "osvedcene" tahy. Bol prirodzeny a snazil sa, aby boli nase stretnutia prijemne. V prvom rade bol mojim dobrym priatelom. Az potom boli cosi viac. Ak si zalubeny, to neznamena, ze ju milujes. Niektori ludia si toto povedia az po rokocb vztahu. Nemyl si lasku so zalubenim. Zalubenie trva jeden rok, az dva. Do vtedy radsej vety ako "lubim ta, milujem ta" prilis nevyslovuj. Hlavne nie po prvom stretnuti, ani po tretom, ani dvadsiatom... vztah ma svoj vyvoj a ked budes niektore fazy preskakovat, iba druhu stranu odplasis.

lingo232

na javo som jej to dal zlym spôsobom ja to viem.. no zase niesom taky čo keď hneď sa prihlasi už jej pišem somariny.. berem to s kľudom a rozvahou.. no pokiaľ to nevíde aspoň budem rád že je šťastná asi s dákym iným i keď mi na nej moc záleži..

slnieckovaaa

Vystrašil si ju. Niektorým veciam je lepšie dať voľný priebeh a tým, že si jej napísal o svojich citoch si zabil takú tú neistotu a vzrušenie z možno sľubne sa vyvíjajúceho vzťahu. Veď sa ešte riadne nepoznáte. Pouč sa z toho a nabudúce už neopakuj rovnakú chybu.

odpovedam

Teraz nerozumiem. Na prvom rande si jej uz pusu chcel dat? To ste sa raz videli a ty ju uz milujes? Ach jaj. Vacsina bab by zdupkala, ked sa jej chlap vyzna priskoro. Zenam trva dlhsie, nez sa zamiluju...