Chlapi, preco toto robite?

Príspevok v téme: Chlapi, preco toto robite?
zufalec!

Frajerovi som cez vikend nasla hole fotky jednej baby a jeho tiez hole fotky. Nasla som ich tak, ze som mu omylom vymazala pesnicku a ked som ju isla z kosa vytiahnut, tam som to nasla, akoze vymazane. Na moje pocudovanie som dokazala zachovat klud, ale inak to vo mne vrelo... Spytala som sa ho, ci ma odo mna malo komplimentov, aby toto robil, alebo ci ma nejake komplexy alebo je inak frustrovany alebo ci si potrebujem dokazovat, ze je stale ziadany, aj ked je zadany. Tri rozne otazky, tri rovnake odpovede - NEVIEM. Kto to ma potom vediet??? Baby, vam co povedal ten vas pri takejto situacii?

Maoam

pozri, to ze si pomstychtiva, je tvoja vec a ak to urobis - tiez tvoja vec

nic to nezmeni na tom, ze ta tvoj milovany odrbava

zufalec!

Ale ja tu babu poznam ! Nie osobne, ale vie, co to je za trubu. Myslela som dopredu a tie fotky som si ulozila. Pokial sa nemylim, je tiez zadana. No co vy na to, potesil by sa jej priatel z tych fotiek???

zufalec!

No nie, ze necham. Rozpravali sme sa o tom a vysvetlila som mu, ze mi to ublizuje. Povedal, ze keby vedel, ze sa ma to tak dotkne, tak to nespravi. To bolo vtedy a teraz to tu mam zas a tentokrat aj s jeho fotkami. Neviem, ako to riesit. Nebudem sa s nim rozchadzat, ked mi neverny nebol a viem, ze ma uprimne miluje.

Maoam

'nebolo to prvykrat'.......

no comment

ako sorry, ked si to nechas, tak sa necuduj, ze ti to opakovane bude robit a bohvie co este..

zufalec!

Viem, ze ma NIKDY nepodviedol a v umysle to tiez nema. On to berie tak, ze z nudy... Ako to mam riesit? Nebolo to prvy krat a hnevat sa na seba dlho nevieme. Chcem nejake rozumne riesenie, ale nic ma nenapada...