Fitcentrum FIT UP!

Príspevok v téme: Fitcentrum FIT UP!
asdfghblaskf

Máte niekto skúsenosti s týmto fitkom ? Je v dome skybox na paštunkovej ulici ( taká dajaká ) , blízko kostolu sv.Rodiny . Iba som chcela vedieť , že ako to tam chodí. Viem , že je tam mesačný poplatok cca 20€ pre členov , ale zaujímalo by ma na akú dlhu dobu sa treba zapísať.

ďakujem :)

dadulamil

Jozza - ďakujem ti za odpoveď. Som ti zabudla odpísať ale teraz ti už aspoň môžem aj napísať, že mu zaplatili členstvo v tom fitness centre. Tak tam chodí a mal aj viacej tréningov s trénerov, lebo predsa keď som hovorila sestre, že aby sa mu niečo nestalo a tak, tak si priznala a povedala že radšej vrazí viacej peňazí, len aby poriadne cvičil. Zatiaľ si tam pochvaľuje, tak snáď mu to vydrží:-)

jarica21

Môžem s kludným svedomím napísať, že zamestnancom tohto fitka nie som! Chodím tam už vyše dvoch rokoch a zatiaľ som žiadny problém s nimi nemala. Je síce pravda, že ešte som nemala dôvod odstúpiť od zmluvy a tak neviem ako postupujú pri tomto ale čo sa týka služieb a vybavenosti si myslím, že toto fitko je jedno z najlepších v Bratislave... snáď raz, keď budem chcieť odstúpiť nebudem mať takéto problémy ako tu píšete..ak budem, tak to budem riešiť potom..zatiaľ môžem len napísať, že budem aj naďalej chodiť cvičiť k ním..

FITUP_PODVODNICI

Odstúpiť od zmluvy je takmer nemožné, môžte UVIESŤ AKÝKOĽVEK DÔVOD, aj tak Vam to ZAMIETNU !!!

Po autohavárii a problémoch s chrbticou a návštevách ortopédov, neurologov a rehabilitácie, tak max. PRERUŠENIE s odpovedou, ze cvičenie mi pomôže pri lepšími držaní tela.

Kamarátka odišla za prácou do zahraničia, ani to neakceptovali !!!

Banda podvodníkov, pre nich zmluvne podmienky neplatia !!!

Spoliehaju sa na to, ze ich človek nebude žalovať. Ze zaplatí a nasr*ty si povie, ze sa kvôli 100e nebude ťahať po sudoch.

Ďalšie veci nebudem komentovať, su opísané nižšie a úplne s nimi súhlasím. Majte na vedomí, ze tie super pozitívne komentáre su od ich zamestnancov.

Neurobte chybu ako my, lebo vas to bude stať veľa síl a energie, ktorú môžete radšej využiť inde na cvičenie.

A ak si myslite, ze mi uz vrátili peniaze za kartu, tak ste na omyle.....

Dan_ia

@jana12345 Ahoj, je mi luto, ze mas takuto skusenost s nimi ale nie kazdy taku zlu s nimi ma a preto si myslim, ze by si takto ociernovat toto fitko nemala. So snubencom tam chodime uz vyse roka a aj ked som mala zdravotne problemy, tak boli ustretovi a dalo sa s nimi dohodnut. Doniesla som im lekarsku spravu, lebo som mala fakt dost vazne zdravotne problemy a oni mi pernamentku na urcitu dobu stopli. My nic zle na nich nemozme povedat. S tymto vratenim penazi sice este skusenost nemame, kedze zatial tam aj nadalej planujeme chodit. Ale dufam, ze tebe peniaze vratia a budes spokojna. Myslim, ze mnohym ludom sa v tomto fitku paci a preto tam chodia. Sme tam jedna rodina a je to tam fajn:-)

jana12345

Chcem Vám poradiť, ak máte možnosť určite nechoďte a neviažte sa na FIT UP. Ja som tak urobila a dodnes toho ľutujem. Zmluvu som nestihla vypovedať dva mesiace pred uplynutím roka a preto som musela platiť ďalšieho pol roka aj keď som fitko nenavštevovala. A keď som vrátila kartu tak dodnes - už dávno po troch mesiacoch po vrátení, čakám na vrátenie 20€. Chodím do fit upu skoro každý deň a pýtam sa kde je problém, prečo dodnes neprišli peniaze za vrátenú kartu a oni ma len odsúvajú aby som prišla zajtra, že to vybavuje manažérka a že jej mám napísať mail. Asi toľko moja osobná skúsenosť.

jozza

Dadulamil, ano, pokial ma len 15 rokov, tak prvu hodinu musi absolvovat s trenerom aby mu poukazoval stroje. Vies, predsa len nechcu, aby sa im tam stavali urazy a 15 rocny chlapec este nema vela rozumu a je poblazneny. Je potrebne, aby mu to tam niekto vsetko povysvetloval a usmernil.
Fergomaldinus, myslim, ze sa da aj cez vikend uplne v pohode. Nevidim dovod, preco by sa to nedalo. A uz si tam bola?
Renculaa, v pohode, z toho si nic nerob. Myslis v tom vip ci sa este a solarium priplaca? Teraz som sa stratila, neviem co presne sme rozoberali a nemam cas to teraz hladat. Napis pls este raz otazku, vdaka

Renculaa

@jozza
Och, som si až teraz všimla že si mi tu odpísala:/:/ Ďakujem za tvoju správu a ešte by som predsa len nejaké otázky mala. Aké služby tam ponúkajú a že či je všetko v cene alebo sa pripláca za napríklad solárium a tak?

fergomaldinus

Jozza to sa už fakt nemám na čo vyhovárať, už len nájsť tú odvahu a ísť tam a dostať sa do toho tempa, aké tam majú oni, tí, ktorí cvičia už dlhšie obdobie. Vďaka ti za všetky informácie a že si bola taká zlatá a napísala si mi, ako to u nich chodí. Aj cez víkend sa dá u nich registrovať hej? Lebo najskôr by som tam mohla ísť cez víkend, keďže teraz som odcestovaná

dadulamil

Jozza - a keď má synovec 15 rokov a chce začať chodiť do tohto fitness centra tak prvú hodinu si musí zaplatiť aj trénera a potom už môže sám chodiť? To je ako na čo dobré?

jozza

Ahoj SimL, dufam ze ti nebude vadit ze som ti zacala hned tykat ale lepsie sa mi tak komunikuje:-) Toto iste som si zistovala aj ja, ked som chcela zacat chodit do fit up-u. Tak ti viem poradit. Povedali mi, ze clenstvo je od 14 rokov ale len s dohladom trenera, potom od 15 rokov ale tam musi byt tiez prva hodina s trenerom a pri podpisovani zmluvy musi byt zakonny zastupca a potom klasicky od 18 rokov, tam uz nemusi byt vobec trener - ved to je uz dospely clovek:-)