Akčná výhra - komu podať sťažnosť?

moderato

Dnes boli obzvlášť ťažké otázky. Veď napokon posúďte sami :
Nájdite v slovách zakódované slovenské mestá :
ŠOVPRE
BRANCESO
A to všetko za 1800 eur.
Veľmi ťažké. Veď to aj za hodinu nikto neuhádol ... :-)

ToJeSnadVtip

...neviem, ci si pametate na TV NAUTIK a jeho televizne sutaze...oni s tym zacali, odkukali to v zahranici...podvod su vsetky taketo sutaze, neviem kto si moze mysliet opak......na linke vysia 10 - 100ky ludi a nedovola sa nikto - vsetko su fiktivne hovory....bezi to u nas tak cca 10 rokov...

moderato

Miloš2 : Hádam nie si tak naivný, aby si veril v kladné vybavenie svojej sťažnosti. Oni totiž ani nedeklarujú, že do relácie bude prepojený KAŽDÝ. Veď na čom by inak zarabáli !!! Na tých desiatich telefonátoch, ktoré cca do televízie prepoja, čo je v prepočte 20€ ??? Veď oni práve zarábajú na "pokusoch" sa k nim dovolať, t.j. na neuskutočnených hovoroch!!! V tomto to majú veľmi dobre ošetrené, to mi ver.
Najlepšie ako s nimi "vybabrať" je NEVOLAŤ !!! Lenže na Slovensku sa vždy nájde dostatok blbcov, čo to budú skúšať. V tomto sme krajina neobmedzených možností ...

moderato

Že je to podvodná relácia, by sa dalo ľahko dokázať pomocou analyzátora hlasu. Ten by hravo ukázal, že tam prepájajú stále tých istých 2-3och svojich ľudí. Ale s tým sa asi nechce nikto zaoberať.

hlas

Ja som to tiež riešil cez Obchodnú inšpekciu a mne zase odpísali, že moja sťažnosť bola opodstatnená a udelili im pokutu tuším 16tis. euro :) Ak to niekoho bude zaujímať, tak mu napíšem §, na základe ktorého bola pokuta udelená. Som tiež toho názoru, že to treba nahlasovať, aby čím skôr tá relácia už vypadla z vysielania, lebo je to čistý podvod.....

markxy

Ja som podal podnet na SOI, ale nic mi to nepomohlo, SOI to podala dalej na policiu, policia mi napisala, ze nebola naplnena skutkova podstata trestneho cinu a tiez nezaznamenali ziaden priestupok. :-) Zial podvodnici v tejto krajine maju dvere otvorene vlastne nasa vlada na cele s policiou ich plne podporuju. Inac si to uz neviem vysvetlit. Toto je ako stat proti vetru, skusal som, ale nic s tym nespravim, aj ked som jednoznacne popisal podrobnosti takehoto podvodu.

Miloš2

Vážení,
postupujme společně a výsledku se dočkáme.
Tušil jsem, že je Akční výhra podvod, ale za 2 eura ta sranda stála za vyzkoušení:). Potvrdilo se, automat sdělil že se nemůžu do soutěže spojit a čím vícekrát zavolám, tím větší šance na nějaké slosování a bla bla....Podotýkám, že dlouho před ani po mém hovoru se do soutěže nikdo nedovolal a chudera slečna marně lákala volající na zodpovězení trapně jednoduché otázky.
Předal jsem to na slovenskou obchodní inspekci a budu bojovat o své 2 eura:)))). Udělejte to všichni!!!!!!!!!

cituji z odpovědi:

Ako uvádzate, dňa 27.04.2015 o 8.37 ste sa zapojili do telefonickej súťaže. Odpovedal Vám automat prostredníctvom automatickej hlásky, na základe ktorej sa do prebiehajúceho programu nie je možné dovolať; máte zavolať viac krát, aby ste zvýšili svoje šance na výhru a pod..

Podľa Vášho vyjadrenia, v danej chvíli sa do programu nikto nedovolal, takže linka by mala byť voľná. Na základe uvedeného žiadate o prešetrenie podania a konania organizátora súťaže ako aj o vrátenie prevolanej sumy 2 eurá.

S poukazom na sídlo organizátora audiotextovej vedomostnej súťaže Akčná výhra (spoločnosť Mediatex, s.r.o., Bojnická 18, 831 04 Bratislava) bolo Vaše podanie odstúpené na prešetrenie Inšpektorátu SOI so sídlom v Bratislave pre Bratislavský kraj, ktorý sa pri prešetrení podania zameria na skutočnosti, spadajúce do kompetencie SOI (napr. informácia o cene hovoru pred jeho uskutočnením, možnosť oboznámenia sa spotrebiteľov so Všeobecnými podmienkami súťaže a pod.).

O výsledku prešetrenia budete priamo informovaný zo strany príslušného inšpektorátu.

lienka-33

hlas,a prečo sa neobrátiš na advokáta,ktorý sa zaoberá finančnými podvodmi..len neviem či ti to uzná,a pohneš sa niekam,ked nemas svedkov (ososbne zozbieraných ) a množstvo sťažností "na papieri"...ak si vyhral a nevyplatili ťa,mal by ti napomocť.