Sukromie?

Príspevok v téme: Sukromie?
JohnLee

Ahojte,
mam jednu otazku. Zamykate sa, ked sa idete sprchovat, popr. na WC? Ja zijem s mamou mam 23 a ked sa idem sprchovat, povie mi, ze preco sa zamykam, ona mi tam nepojde, co ked tam odpadnem, ze bude musiet nicit dvere.
Myslim si, ze je normalne, ked sa ludia zamykaju pri osobnej hygiene, nemam zapotreby aby mi tam mama vbehla ked budem nahy.
Ako je to u vas

jahodka123

Presne toto mi hovorí aj moja mama, ale môžem ti povedať, že niekedy sa mi stane, že sa nezamknem a zrovna vtedy mi tam vlezie... Mam 26

0vecka

ja sa zamknem aj ked som doma sam... a tiez osm sa zamykal ked som byval sam rposte taky zvyk...

inaq odkial vie tvoja mama ze sa zamykas? snad to neskusa ked sa sprchujes...

Agnes999

Ja teraz byvam sama, ked som s priatelom ci uz u mna ci u neho, samozrejme sa nezamykame. Ked som este byvala u mamy, tam sme sa vsetci zamykali. Pride mi podivne zmyslanie tvojej mamy, jak to rozmysla, preco by si mal v kupelke odpadavat ked si zdravy a hned rozmysla nad tym, ze potom pride o nove drahe dvere. Trocha (teda hodne) divne zmyslanie. A co budes ako robit ked raz budes byvat sam podla nej? Sa ti tam hned nastahuje, aby ta mal kto ratovat ked nahodou odpadnes?

Dadula56

My sa nezamykame, ani tam nemame zamok. Samozrejme si tam ale nelezieme za ziadnych okolnosti. Ak mas problem doverovat, ze ti tam nevbehne, tak sa zamykaj. Predsalen clovek potrebuje pri tychto aktivitach klud mysle.

Iba Katka

Inak je podľa mňa viac pravdepodobné, že sa šmykneš vo vani ako to, že odpadneš. A to sa môže stať komukoľvek nech je hocijak starý. Ale to je vlastne jedno.

Iba Katka

Nefunguje nám zámok :D

U priateľa doma sa tiež nezamykajú, hoci oni majú funkčný zámok. Mne to trochu prekáža, lebo cez deň, keď je vonku svetlo a sú zatvorené dvere nikdy neviem odhadnúť či niekto je alebo nie je na záchode. Miestnosť je dosť veľká na to, aby hlas osoby, ktorá je na záchode zanikol, keď zaklopem. Čiže stále najprv zaplopem, potom chvíľku načúvam a až potom sa odhodlám vojsť a modlím sa, aby tam nikto nesedel :D

Ja sa tam zamykám a oni si vzájomne ani neklopú, už sa mi stalo, že priateľova mama šla automaticky otvoriť dvere bez klopania, vďakabohu za zámok.

Ale keď sme napríklad u priateľa sami, tak sa nezamykám, keď idem do sprchy. Nahú ma už videl, už sme sa aj spolu kúpali a je odveci, aby musel čakať s umývaním zubov kým ja sa uráčim dosprchovať :)

Doma, aj keď nemáme zámok do tej kúpeľne nikto nevbehne, kedže bývame v byte a je počuť, či niekto v tej miestnosti je :D

JohnLee

no vsak nechodi ma kontrolovat, ale vzdy ked sa idem osprchovat sa zamknem a hovori ze naco sa zamykam, ze mi tam nepojde, co ked odpadnem(zdravy som aspon myslim :)), bude musiet vylomit dvere. skor ide o to, ze by musela nicit dvere, ktore neboli lacne. tak som jej povedal, ze ci by jej boli prednejsie dvere ako ja.

Agnes999

Zamykame sa samozrejme, je to uplne normalne. To je blbost zeby si tam odpadaval, vsak si zdravy ci nie? A ak by sa nedajboh naozaj cosi take stalo, dvere sa daju vylomit. Ale aby ta chodila kontrolovat ked sa sprchujes ze ci si nahodou neodpadol tak to mi zdrave nepride.

JohnLee

mne to pride normalne sa zamykat, neviem co na tom mama nechape, este ked som tam dlhsie tak sa pyta, ze co tam tolko robim, ale tak hadam som dospely.