Prejedanie

Príspevok v téme: Prejedanie
slniecko225

Neviem to vobec ovladat ale mam vycitky a strach ze sa vratim k povodnej hmotnosti. Schudla som 10kg ale pomocou zdravej stravy a cvicenia. Vtedy som mala vyhodu ze mi v podstate nic nechutilo a necitila som ani chute jedla ....ale teraz ....vsetko mi znova chuti ....a newem co s tym ..skuste nieco poradit ....

slniecko225

Asi to bude stresom ....som tak nad tym uvazovala.....aj spatne par eokov dozadu som priprala asi aj kvoli tomu ....ja ked som v strasnom strese doslova zerem a nemam vtedy chut cvicit ....

Agnes999

A preco jes ked nie si hladna? Tam bude nejaky psychologiky problem, bud sa nudis, alebo ta nieco trapi. Ak sa nudis, tak si proste musis vymysliet nieco, co ta zamestna a nebudes mysliet tolko na jedlo. A musis sa aj ovladat, proste prinutit sa nic nejest ked nemas hlad. Nepojde to zo dna na den ale ked vytrvas, uspech nakoniec pride. Nie je dobre takto chudnut a priberat, sposobuje to strie, celulitidu a ked budes chciet nabuduce schudnut, pojde to vzdy tazsie.

nyx

ahoj, nenapisala by si mi tu tvoj mail? prechadzam prave niecim podobnym, porozpravat sa o tom by nam mozno pomohlo..

slniecko225

Ja rozumiem GI ....ja len posledne dva mesiace newem ovladat to jedenie ...jem aj ked niesom hladna ....a uz mam naspat 4 cm ..jem jedla ktore by som pred rokom ani nedala do ust ...a nie kvoli chudnutiu ale tak vseobecne a teraz :( ...a newem co s tym