Zlé antidepresiva potrebujem rady

Príspevok v téme: Zlé antidepresiva potrebujem rady
truhlik8

Dobrý deň, mám taký problém. Bola som u psychiatricky lebo mávam úzkosti pred menzesom a je to strašné a som aj naladova. Povedala mi ze trpim predmenstruacnym syndrómom a tak mi dala že vraj slabé antidepresiva coaxil. Ale beriem ich 4 dní dve tabletky a to jednu ráno a jednu poobede ale mám pocit ze mi je horšie a horšie nálada sa mi zhoršila, mám úzkosti, a strach...nemám chuť do jedla a nič nepapam skoro..Dnes mi napadla myšlienka na smrť a ja som sa hneď zlakla. Dnes som sa rozhodla túre lieky prestať brať lebo každý deň plačem a plačem. Čo mám čakať ? Po 4 dňoch vzniká závislosť? Môže mi byť horšie? Myslím že takéto lieky nepotrebujem brať lebo som z nich mega ospala a dostali ma do strateného stavu...koľko trvá kým to vymyzne z môjho tela?

alex674

Za 4 určite nebudeš závislá. Ja berem Tianeptin (je to to isté ako Coaxil, len je lacnejší) cez 5 mesiacov a keby som ho nemala nič sa nedeje. Niesú návykové. A naozaj sú strašne slabé, ja berem 3 krát denne a nepocitujem žiadnu zmenu. Všetky AD zaberajú dlho, potrebuje to niekoľko týždňov. Na začiatku sa stav môže zhoršiť, to je napísané aj v letáku. Ak cítiš že lieky nepotrebuješ neber ich. Je to zbytočné.

truhlik8

Stonka a tak teda sa po pár dňoch vrátim do normálu? Lebo fakt sa cítim ako z inej planéty a rozplacem sa za všetko...v lekárni mi povedali ze by to malo účinkovať po pár dňoch...možno je to horšie lebo mám pred menzesom ...a hovorím trasú sa mi ruky a Niesom vo svojej koži..neviem či si to zažila už ...ja beriem prvý krát takéto lieky v živote. Chcem byť ok a a bude aero troska troska

stonka

vysad to, jednak uzivas prakticky neucinnu davku a asi ti i tak nesadli..po 4 dnoch nebudes mat vobec ziadne abstinencne priznaky

Neboj

Ahoj.Coaxil su fakt velmi slabe antidepresiva.Nemozu ti uskodit ani sposobit zavazne zmeny stavu k horsiemu.A nastup ucinku antidepresiv je priblizne dva tyzdne.V tele sa musi vytvorit hladina davky.Ktora ta bude drzat.To trva tie dva tyzdne.Musis byt trpezliva.Neboj.Po dazdi vzdy vyjde slnko :-) Ak mas pred menstr.tak tie stavy su normalne.Aj ja to zle prezivam...