Niečo ma bolí dole na boku ale slepé črevo nie to. už nemam

Nikola123

nemá na to vek??? ja mám 20 rokov, a ked mi nasli tú cystu som mala týzden po 19-tich narodeninách...a tiez sa vsetci ( dokonca i doktori) čudovali že ako je to možné ze také mladé dievča môze mat cystu

nikdy predtým som nemala ziadne problémy, stravujem sa zdravo, športujem, som štíhla...a povedal by niekto že to môže byt cysta??

a ja nemyslím na najhorsie, ja ju len varujem čo to môže byť...lebo opisuje presne to ako to bolo u mna..ja byt nou idem hned na pohotovost, lebo to môže (samozrejme nemusí) byť niečo vážne

ta3

Sabca
ja si pamatam dievcenske casy, tiez ma zvyklo pri behu v boku pichat, no Ty hovoris o bolesti, dokonca o velkej bolesti, moze to byt nieco vaznejsie, tak chod k lekarovi, nech sa na to pozrie, to je to najlepsie co mozes a mala by si urobit

p.d.

Nikola, netreba hned mysliet na najhorsie. Isto na to nema este vek, aby mala nejake cysty.
Ja som si pred magneticou rezonanciou tiez myslel, ze v hlave nic nemam a potom som dokonca videl aj nejake zavity:)

p.d.

Mozno je to len fantomova bolest:)
Ja si myslim, ze je to preto, lebo nemas taku kondicku, aku by si mala mat. Neboj sa, ziskas ju a nebudes mat ziadne bolesti.
Ja som sa vcera strasne fyzicky pretazil, tak som si dal tu ruzovu tabletku.
Sorry, ale nick sabca na mna posobi attractive:) Ak chces, tak napis na bestt1 azet
Pripomenulo mi to Sabinu Krovakovu.
Ale radit ti budem tu, nie cez email.

Nikola123

nechcem ta strasit...ale ja presne pred rokom som mala take iste bolesti...tiez si vsetci mysleli ze je to slepe crevo...no nakoniec to bola cysta na lavom vajecníku, ktoru mi museli hned vyoperovat ( bola az 5 cm)

a u mna tie bolesti, prisli tak nahle z nicoho nič..v jednú noc...a este v ten den ma museli viest do nemocnice...také hrozné bolesti :(