Po roaccutane

Príspevok v téme: Po roaccutane
Joseph95

Ahoj. Asi pred 3-4 mesiacmi som doužíval Roaccutane (bral som ho asi pol roka), veľmi mi pomohol, mal som veľké akné po celej tváry, celý som bol červený atď.. teraz mám už len vpredu na lícach červené flaky, čo je absolútne nič oproti tomu čo to bolo, ale tie flaky sú úplne rovnaké ako keď som ho doužíval, takže mi to vôbec nemizne.. vie niekto poradiť?

RNG

Na hojenie moze pomoct transdermalna/cez kozu vyziva, tj ziadna umela kozmetika, plna naftovych produktov a inych chemikalii.
Na mozne zmesi pozri napr cez Google.sk pod rng, prirodna kozmetika. Pomaha to na rany, jazvy dokonca aj podkozne zapaly a hnisania.

roaccutane

to neviem ci sebavodmie brada pitta...kedze on mal jazvy po akne na licach prednedavnom si ich dal odstranit kukni fotky na googli ked chces :D.....vytvorme nejaku komunitu uz sa to tu zbiera pekne :D Aisy 55 dalsi clen :D

Joseph95

:DDD tomu veer.. minule som bol s kamošom vonku, v tme pohodička sebavedomie Brada Pitta, prišli sme do vchodu do svetla a už mi moc príjemne nebolo :D

roaccutane

joseph ja si myslim ze s tymto vychadzanim by malo problem vela ludi nie sme sami dvaja takych ludi je vela,..ten kto nezazije nepochopi...no ja ked idem niekam za tmy von hned sa mi zvysi sebavedomie lebo ma nik nevidi :D :D :D :D ako nahle idem okole svetla opat je na nule :D asi som uz upir :D vychadzam iba za tmy...

Joseph95

:D ale aspoň sme v tom minimálne dvaja, tiež nevychádzam vôbec von, len keď musím.. a ak už idem tak buď po tme alebo niekam kde niesú ľudia :D

roaccutane

no tak to ti zavidim ja som tu bojovnost stratil po 3 rokoch ked mi slo vsetko cez hlavu ...posmechy urazky aj od dobrych kamaratov ...vsade kde pridem si pripadam ako odlud teraz ako nejaky amik alebo co :D ...snazim si to z makovice vygumovat :D

ebi777

pre roaccutane:

poznačilo určite, len stále som sa snažila nejak odvrátiť pozornosť, ale trpela som
sebavedomie poznačené je určite!
ale ja so taký bojovnícky typ, takže snažím sa dať doporiadku moje sebavedomie