Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
kuknitesem

Tak.. ako začať.
O 2 týždne idem s priateľom na dovolenku. Háčik je v tom, že on bol presne na tom istom mieste, v tom istom hoteli aj s bývalkou. Majú spolu odtiaľ plno fotiek, stále vraví, aká to bola krásna letná láska. Chodieva s celou rodinou stále na to isté miesto. Ubíja ma to,som z toho deprimovaná, 2 roky som odmietala ísť s ním, tentokrát ma prehovoril. Už je všetko zaplatené, vybevené, a ja sa hrozne bojím ísť.
Nechcem s ním spať v tej istej posteli, ani chodiť na tie isté miesta, ani sa fotiť na tých istých atrakciách. Uráža ma to, a najradšej by som to celé odvolala.
Len toľko. :(

kuknitesem

Chcela som sa vlastne opýtať, či nepoznáte nejaké rady, ako na to nemyslieť, (keďže cúvnuť sa už nedá) ,preniesť sa nejak cez to... Aby som tam tých 10 dní len nepreplakala..

ebi777

mne to nepríde divné, že dovolenka s rodinou
:D asi preto lebo u nás doma je to tak tiež, hoci som už dospelá

je to tradícia, stále na to isté miesto, stále s typickou atmosférou, som tam rada, aspoň raz za čas je rodina spolu a máme sa všetci radi :) je cítiť lásku, a to je krásne nie?

james bond

tak takuto dovolenku som bohuzial zazil a kratko po nej vztah skoncil, scenar podobny, furt pocuvat a tu sme boli a este tamto si musim zopakovat a bla bla, neviem ci som dobre pochopil on tebe vravi aka to bola krasna letna laska ? i ked nepochybne byt mohla ale chlap musi byt slahnuty ak toto vyprava frajerke

flegma

tiez mi to pride maximalne divne od neho, ze ta tam taha... a vobec, dovolenky s celou rodinou mi tiez pridu divne

ebi777

aspoň to je utešujúce, že tam chodí každý rok s celou rodinou
iste rodinná tradícia,, patríš do rodiny, to je pozitívne

to by bolo iné,keby si to miesto sám vybral

Mimulus

No ja na tvojom mieste by som tam ani nešiel...toto by som nikdy nebol schopný ani navrhnúť...je to pod úroveň.