Absencia sexu

Príspevok v téme: Absencia sexu
AFRODITAaa

Mám 22 ale hnevá ma že márnim roky sladkej mladosti a nedoprajem svojmu telu sex. Teraz ked som mladá, žiadostivá ale sex som nemala. Necítim sa už ani ako panna, pretože moje predstavy, to ako rada zvádzam mužov, ako flirtujem, ako ma vzrušujú už vôbec nie je také ustráchané ako by to u panny malo byť, ja proste niekedy idem priam vybuchnuť od túžby :D. S bývalím som mala len petting a "orál" ale zvykom ma tak vyhecovať a tak rozpáliť že som sa aj tak urobila, no bol úžasný ako muž. Dúfam že ešte niekedy natrafím na takeho zmyselneho muža. A hnevá ma že ked počujem dievčatá ako si užívajú a pod. že ja nemám žiadne pôžitky nemám. Proste trošku asi zavidím hah,lebo milujem mužské telo, krásne mladé voňavé telo. Ide o to že už rok a pol nemám žiadneho priateľa. Ani "nič", pretože je proti mojím zásadam mať sex na jednu noc, alebo s niekým s kým nie som vo vzťahu. Lenže mňa strašne máloktorý muž priťahuje, nepáčia sa mi muži ktorý su buč pri tele alebo príliš suchý a nemajú mužnú postavu. Proste ma priťahuju fyzicky priťazlivý muži, dajako od malička Tak si ani neviem najsť vzťah lebo ma žiadny muž poriadne nezaujme na prvý dojem. Mne tipujú aj viac rokov, výzoro vyzerám staršie. A ked tak po mne muži niekedy chlýpnicky pozeraju tak uvažujem či to na mne fakt vidno alebo čo :D Hlavne som chcela poradiť že z vaších sckusenosti kto používate ochranu pred otehotnením, pretože z otehotnenia mám veľké obavy, ja nechcem byť tehotná ani za svet. Aká ochrana je najlepšia, a zároven nepokazí použitok z milovania. Brala som pár mesiacov HAK ale nejako moc mi to nerobilo dobre na psychiku a boleli ma z toho prsia. Kamoška používa pharmatex ale to mi príde nechutne ked si predstavím že by malo niečo zo mňa vytekať. Alebo kondom? Ale na kondom hovoria že to nie je "ono". Ako ste na tom vy so sexom slečny, máte ho taký užasny alebo to len "ujde" alebo aj vy máte nedobrovoľný celibát. :D A potom ešte prosím fakt poradte k tej antikoncepcií lebo zatial mi ostáva len tá HAK ako najspolahlivejšia ale od tej ževraj veľa žien stratilo chuť na sex a ma mnoho zdravotných nevýhod časom ..

slnovrat

Kondom je v pohode. Lepsie je to bez, ale to si mozu dovoliť ti ktorí chcú mať deti ako smetí a neboja sa pohlavných chorôb.