Male prsia

Príspevok v téme: Male prsia
malee

No asi by ste si mysleli, ze idem zas riesit ako zmenit velkost svojich prs. Pravda je taka, ze dakujem Bohu za to, ze mam male prsia. Ja osobne s tym teda nemam ziadny problem, skor som rada, lebo prsia su samo o sebe nechutna cast tela, cize kym mensie, tym lepsie. Cize muzov v tomto smere nechapem, ale zrejme ani oni mna, lebo mi dnes bolo povedane (od gentlemana) ze s s tym mam nieco robit (alebo skor vsetko)aby som zmenila velkost mojich prs, ze nech sa necudujem ked bude kvoli tomu citujem "chlap ohrnat nos".
?? toto sa ma uz trochu dotklo, pravdu povediac. Ale za svojim nazorom si stojim a ziadnu velkost menit nechcem ani keby co, hlavne ze sa citim v pohode ja, aj ked dnes sa mi ta pohoda trosku nastrbila.
Chlapi ste neskutocne svine, prepacte.

elly

ja mam 26 a mam nulky 70AA, doteraz mi nenarastli, najhoršie je ze take velkosti skoro vobec nedostat a tak mi ostava kupovat len 70A-75A ale vzdy sa predaju medzi prvymi...:-((( uz som sa s tym zmierila, ze som aka som a na operaciu by som nikdy nesla, este mam nadej, ze pocas tehotenstva a s pribudajucim vekom sa zväcsia ako vsetkym zenam v nasej rodine :-)

nerieskto

nemyslím že by ti to povedal každý chlap. Myslím že sa bavíš so samými blbcami. A vieš, že vrana k vrane sadá. Keď nie si ako oni, tak hľadaj niekoho lepišeiho, vysnívaný ideál a nájdeš ho. U primitívnych vždy budú víťaziť veľké prsia. Ale nakoniec, ak si si nevšimla, väčšinou tie babizne čo boli po celý život divy, teraz majú veľký tučný zadok, ovísajúce prsia, div sa o ne nepotknú a vyzerajú s prepáčením ako prasnice. Vždy si predstav budúcnosť. Dobrý chlap na teba čaká v budúcnosti takisto. Len sa nemôžeš chytiť na každého.

malee

Monika5b aj ja robim domace prace :-DD a sportujem, nie kazdy den, niekolko hodin, ale snazim sa byt v pohybe. A mas pravdu, take nieco by bolo naozaj proti prirode :-)

Monika5b

Cvicim cviky na chrbticu a robim domace prace. Paci sa mi zaujem chlapov. Na par cm tuku este neboli staznosti. Zena kost a koza nemoze mat 5-ky, to by bolo proti prirode.

malee

psp Ja nenadavam na chlapov za to, ze mam male prsia. Ja nadavam na chlapov za to, aky su. A to, ze zeny su vacsie svine, je individ. nazor, ten moj sa len tak lahko nezmeni - chlapi su svine, ublizia viac a viem o com hovorim. Aj som cakala ze sa nejaky chlap na toto ozve lebo si nenecha posliapat svoje ego a priznat pravdu.

flegma

suhlasim s korkovou, je velmi individualne, ci zenu s velkymi prsiami bolieva chrbat alebo nie a nemusi sa to tykat sportovkyn
zalezi od celkovej stavby tela