Ako zistiť či ma partner podvádza?

jahodka123

Tak v prvom rade si začal schovávať mobil, vypisoval si na sociálnych sieťach a keď som prišla k nemu a bol na PC, tak ho porád mykalo, jak to rýchlo zatváral. Párkrát som mu našla aj divné sms, fotky cudzích dievčat v telefóne, vlasy babské uplne inej farby jak mam ja v aute, meškal z roboty aj celé hodiny, mal akože nadčasy atď...

angeli

mala som priatela ktori ma podviedol zistila som to tak že nechcel somnov suložit a a aj jeho boski boli ine ako bi boskaval inu boli to nove veci čo somnov robil a tak som zistila že m inu spraval sa inak .

žofia

Ahoj Bibi. Ďakujem Ti veľmi pekne za radu a že ma aspoň niekto ukľudnil. To je že ja som sa vrátila späť do práce po šiestich mesiacoch. Dieťa je s mojou mamou. A to behanie a ten rýchly život ma celkom ničí. Raz sme už maly problém, že sa povrávalo že má priateľku ja som sa na neho hneď opýtala on vravel stále že to nie je pravda. Po mesiaci som ho uvidela ako objíma opýtý tú dotyčnú. Preto mám pochybnosti, keďže stále má telefón pri sebe a stále vypýna predomnou. Podľa mňa manželia by si nemali čo skrývať telefón pred sebou a podľa mňa ak zvoní toho druhého by mohol aj zdvyhnúť. Môj telefón je vlastne stále na stole a hoci kto by sa mohol pozrieť že kde vyvolávam. Len toľko vďaka

bibi123

žofia-no vidis:O))) mozno si ho vypina len preto, ze nechce, aby ho niekto otravoval(sef s pracou navyse, kamarat, co chce pozicat peniaze, sestra, co chce ho chce zneuzit, aby jej prisiel vymalovat byt...hocico) ak je rodinne zalozeny typ, druhe babo ho este viac emocne zaviaze a nebude mu mysel behat kade-tade. Ak chodi z prace rovno domov, tak nie je pravdepodobnost, ze by mal bokovku. ked su zeny na rodicovskej dovolenke, tak im behaju po mysli rozne scenare. Klud. Uzivaj si babatko, priprav manzelovi doma dobry domov a on sa tam potom bude chciet vracat. 99% chlapov, co maju milenky, mali doma problemy(bud nenavarene, alebo hadky)

žofia

Vďaka za radu Bibi. Skúsila som lenže nemal nijaké sms-ky. Myslím si že možno aj vymaže keď si píše alebo telefonuje. A teraz prišiel s tým že on chce druhé dieťa (už máme ročné dieťa). diki

bibi123

žofia-99% telefonov funguje tak, ze napr. len 10smsiek sa Ti ukladada na sim-kartu, zvysok je ulozena v telefone, tak ked bude spat, vymen si simkartu a dostanes sa aspon do pamate telefonu-smsky, zoznamu cisel... ked na to pride, tak si nieco vymyslis, ze si si vymazala cislo na jeho mamu a chcela si jej zavolat, atd...

žofia

Ahojte baby. Píšete ako vás sklamal muž. Ja tiež neviem či ma podvádza alebo nie. Telefón má stále pri sebe. Ja vôbec nemám možnosť ani sa pozrieť do jeho telefónu. Ráno ako odchádza z domu do práce vtedy zapne telefón a večer keď sa vráti domov vchádza do domu telefón už má vypnutý.Ku mne sa správa pekne, niekedy ma aj obíjme aj keď varím. Firma v ktorej má telefón mi vraveli že výpis kam vyvoláva môžu vydať ale len na jeho meno. môžte mi poradiť. vďaka

mimik69

ja mam tiez obavy podobneho typu. mam vztah na dialku 3 mesiace ale cetovali sme si okrem toho uz predtym ako sme sa prv stretli niekolko mesiacov.. pokial viem mal len jeden vazny vztah, pri ktorom ho priatelka podvadzala a odvtedy som vraj jeho druha vazna partnerka.. doteraz som mu verila sme denne v kontakte telefonicky smskami lebo ma problemy s PC, minule mu moja kamoska napisala RP ci sa namota kedze stale tvrdi ze miluje lubi len mna,ze pocka na to ako skoncim skolu a odideme spolu k jeho sestre do zahranicia,ze ho tu uz nic nedrzi.a chcem somnou zit.zhodou okolnosti bol u kamosa na kavu a prihlasil sa na net na RP reagoval, tak navrhla stretko a suhlasil,ze dnes nemoze ale ze cez vikend, ale vraj si chcel z nej urobit len pi.. lebo ze tam bol s kamosom tak sa natom smiali vraj a ze by to nedokazal.ale napisal ze je slobodny :( .ze mu na ziadnej nezalezi tak ako namne..a divi sa ze mu potom neverim .. ten vztah ma ozaj naplna a on je skvely ale bojim sa ze ma podvadza prosim poradte mi :-(((

kamea198

adam krt,bella 12
dakujem za vaše odpovede...potešili,povzbudili...v návale hnevu nie nožom som na neho išla ale ovládačom na televízor a kolko som mohla tolko som tlkla...snažím sa bella s manželom rozprávať,sám si priznal že nevie čo chcel ale pravdepodobne si chcel NIEčO dokázať,sme znamenia baran a býk a tieto sa ťažko znášajú ale v pohode to išlo 24rokov vela som mu odpustila,asi ho mám velmi rada ked ho nedokážem po tom všetkom opustiť a po tom všetkom čo medzi nami bolo-...a je..

bella12

Kamea, riešiť až následky nestačí. Len odstránením príčiny sa problém skutočne vyrieši.

Oprávnene pociťuješ hnev. Nevera je bolestná vec a ten "tretí" vážne narúša intimitu Vášho manželstva, intimitu domova, ktorý ste si za tie roky spolu vybudovali. Väčšina žien je v takej situácii prekvapená - aj napriek neverám a rozchodom v ich okolí boli presvedčené, že im sa to nemôže stať, že ich manžel by to nikdy neurobil. A keď sa to stane, netreba ostávať iba na povrchu a zhodiť to na to, že všetci chlapi sú rovnakí, alebo chlapi okolo 50-ky sa začínajú obracať za mladšími.

Nevera je tým posledným znakom, ktorý prezrádza, že vo vzťahu niečo nie je v poriadku. Manželský problém sa však začína oveľa skôr a len vo veľmi malom počte prípadov možno 100 %-ne povedať, že na vine je len jeden partner. Každý z manželov má v manželstve iné emocionálne potreby a ak tie nie sú napĺňané, vzniká riziko, že bude hľadať ich naplnenie mimo manželstva. A aké sú najdôležitejšie potreby manželov?

náklonnosť (najdôležitejšie pre ženu), sexuálne uspokojenie (naj pre muža), rozhovor s manželom, spoločnosť manželky vo voľnom čase, čestnosť a otvorenosť manžela, atraktívna manželka, finančné zabezpečenie, domáce zázemie, oddanosť rodine - dobrý otec, obdiv manželky

Týchto 10 najdôležitejších potrieb identifikoval psychológ Dr. Willard F. Harley Jr., ktorý sa desaťročia venuje psychologickému poradenstvu manželstiev v kríze. Päť z nich je najdôležitejších pre ženy (nepárne) a ďalších 5 pre mužov (párne). A tu väzí hlavný problém - práve tie potreby, ktoré sú pre ženy najdôležitejšie, a ktoré sa snažia uspokojovať aj u partnera, sú pre neho tie menej dôležité, a to platí i pre mužov. Preto je základom každého manželstva poznať emocionálne potreby svojho manžela a naučiť sa ich napĺňať. Podľa skúseností autora stačí, že partner nenapĺňa 1 z 5 potrieb svojho partnera a ostatné 4 napĺňa perfektne, a už vzniká u jeho partnera frustrácia a s tým spojené riziko nevery.

Manželstvo je zložitý medziľudský vzťah a nie je ľahké mu porozumieť. Tomu môže pomôcť kniha horeuvedeného autora Moje túžby, tvoje túžby. Pomocou modelu citovej banky vysvetľuje pozadie nevery - milenka postupne získava v citovej banke manžela vysoké vklady, pričom vklady manželky sú minimálne či mínusové. Tento model neospravedlňuje neveru, umožňuje však pochopiť, čo sa vlastne s partnerom deje. Autor však neostáva len pri diagnóze, ponúka riešenia, rozoberá jednotlivé potreby manželov, ukazuje, ako je možné rozdielne potreby muža a ženy zladiť a hovorí, že každé manželstvo je možné zachrániť, ak to obaja chcú. A dokonca že manželstvo po prekonaní nevery môže byť dokonca lepšie a úžasnejšie ako predtým.