potrat

patron

hned zajtra kupujem. to si piste viete mozno sa zbytocne bojim a mozno nie ale cloveku pomaha ked sa vyrozprava. prepacte mi

ivka2

radsej zbehni do lekarne a kup test....a nestresuj, ja uz som myslela ze to mate potvrdene...pozri ja uz mam kramy od 12nastich a mam 21 a stale mi meskaju...keby som sa mala kazdy mesiac strachovat tak by som skoncila na cvokarni:) nie kazda zena pravidelny cyklus...a to nie uz 28dnovy..ja mam zvycajne na 32den alebo niekedy aj na 40ty....a uz mi meskali aj 3 mesiace ale to som mala 16...

patron

keby som tak mohol na 100% vediet ze vsetko dobre dopadne. lenza mam velky strach ze co to bude. no meskaju jej kramy uz tyzden. raz sa jej stalo ze 8 dni ale vtedy sme este nemali pohlavny stik.ale naozaj neviem co bude ked bude tehotna

ivka2

a je urcitetehotna alebo sa len domnievate ze moze vbyt tehotna??neboj, najprv budu blesky a hrmot ale potom burka prejde, a budete spolu aj s babom a budete stastny...

patron

mam 18 a ked jej mama na to pride ze je tehotna asi sa uz nikdy neuvidime a ja o nu nechcem nikdy prist. sme spolu uz rok a milujeme sa navzajom. som zufaly

evinka

potrat stoji okolo 6000-7000 a trva to okolo stvrt hodiny.... chapem vas......ja mam 20 rokov a priatel 25...a sme sa aj bali teraz.....ale keby som bola v tom tiez by sme to neceli..mame kopu inych planov......ale je to uz prec...spravila som si test...a ok...snad bude setko f pohode..

Soraja

videl si uz nieco take co s avola nemy vikrik? kolko mate vlastne rokov a preco abbo nechcete?
A co myslis pod pojmom "boli sme unahleni?" Ja by som si to na tvojom mieste dobre rozmyslela,ale napis viac bo takto sa tazko neco pise.