ZAleži na veku? co ked je ten vekovy rozdiel viac ako 10 ?

poliewoocka

Ako uz bolo spomenute,na veku absolutne nezalezi.Zalezi na zivotnych skusenostiach,racionalnom pohlade na vec,sebachapani,tolerancie ostatnych,bez ruzovych okuliari a namyslani si,ze svet je tu pre mna.Nemozte generalizovat...niektori chlapi su horsi ako male deti a niektore baby predcasne dospele.Takisto aj naopak.Niektore pipiky sa nikdy neosamostatnia,len fnukaju a nic ich nezaujima,len handry,kozmetika a klebety.Hlavne,ze ich ma kto zabezpecit.Niektore su zrele,maju triedvy pohlad na vec a beru zivot taky,ako je.Nevyspytatelny.Niektori chlapi cely zivot byvaju s mamickami a mudruju ostosest,ini si hladaju zazemie a ozaj sa snazia.Vekovy rozdiel je najkritickejsi v obdobi puberty,casom a skusenostami sa vyrovnava.
Ozaj,zalezi na jednotlivcovi,len TY vies posudit,co ano a co nie.A 27 rocny ma pravdu...je to smutne,ale je to tak...

sweetie

:))boze ty si truhlik...nemam este 30,mal si pravdu. tiez tu zo seba nechcem robit neviem jak skusenu zenu.tvrdim len,ze cim viac skusenosti-aj negativnych- mas,tym viac vnutorne narasties a s vekom,ako holym cislom,to nema nic spolocne.
ty sa chces teraz vo vztahu riadit heslom "vsetko pod 30 berem akurat tak do postele, nad 30 pouvazujem aj vaznejsie"? taketo nazory nevypovedaju o dospelosti a uz vobec nie o charaktere normalneho zreleho chlapa.
a myslim ze mozes narazit na rovnako hlupu 30rocnu pipenku ako je hociaka naivna hlupucka 16tka..

27 ročný

och... asi sa potrebujem usadit... swetie stanes sa mojou zenou? (skoda ze nemas nad 30, take mi vyhovuju, ako manzelku by som taku bral:)

sweetie

ja by som sice mala drzat so zenami ale musim priznat ze 27rocny ma fakt pravdu.ono by ten dotycny chlap musel byt fakt divny keby sa zamiloval do nejakej 15tky - 16tky.ja som sa tiez skaredo popalila,no odvtedy som veela veci pochopila a teraz som rada ze mam tu skusenost za sebou.baby skuste sa na to pozret asi takto-o co ide v prespektivnom rovnocennom vztahu?obom ten vztah musi nieco davat.a co moze 16rocne dievcatko dat zrelemu muzovi okrem ehm..postelnych radovanok?nebude s nou zit len pre pekne ocka..muzi tiez potrebuju podporu,pochopenie,zabezpeku, niekoho kto bude chapat ich nazory,problemy a bude pri nich stat a vediet pomoct...(len tak mozu zenu brat ako svoju partnerku a nie len ako "masinu")silno pochybujem ze by to cakali od teenagerky.
baby ked samy citite ze toho nie ste schopne, ze na to nemate,nevrhajte sa do vztahu..lebo potom ked zistite ze o co tam vlastne islo,bude to velmi tvrde zobudenie...

monicka2509

vek je nepodstatny,moja kamoska ma o 10rokov starsieho priatela a klape im to,idu sa brat..co tam po veku,nic

sarita

no ja mam tiez 15 a moj priatel ma 18 a uz mam pocit ze je to vela..akoze mne to nevadi ale napriklad rodicia boli neradi ze 18 to je uz vela pre mna a ze si ma njast mladsieho..ale uz ho sponzlai tak pochopili:D..ale neviem no..ja poznam jedneho chalana co ma 25 ale neviem si predstavit zeby som s nim chodila..pre mna je to cudne sorry..