Strašný prístup!

Príspevok v téme: Strašný prístup!
Mema

Kam to speje ?
Človeka dajú na interné, sťažuje sa, že mu je zle, má teploty, zle výsledky a nikto nič neurobí a až po týždni keď sa dá lekárovi do rúk "niečo" tak ho dajú konečne na JIS-ku s prvou infúziou po týždni ? Je to normálne ? Človek ktorý nemá nič ani žiť nebude,veď má ísť o záchranu ľudských životov a nie brať ľudí len ako kusy niečoho ! Som zhrozená !

Toska

Mema,ty si chcela povedať že keby skor niečo robili, nemusel sa dostať až na JIS-ku?Z Interneho?to akože sa mu preto zhoršil stav lebo s nim nič nerobili?

phoe

Ale no tak, veď o takých pripadoch počujem zo všetkých strán, ak lekárov nepomastis, nič sa nedá, ak hej, zrazu to ide....hnus, dúfam že sa nedostanem do nemocnice ďalších 40 rokov

philips

Presne tak, ako píše kablica. Ak máš nejaký dôkaz, tak prečo nepodáš TO?

Btw, dosť pochybujem, že by si nejaký lekár dovolil zanedbať niečo v nemocnici, ak je pacientov stav tak vážny, že musí ísť na JIS. Podľa mňa je toto len ďalšia z tém určených na očiernenie lekárov...

kablica

Mema, tu zbytocne vypisujes, ak mas dokazy o korupcii lekara, si povinna to oznamit organom cinnym v trestnom konani. Nikto nevie, o co tam v skutocnosti islo, nie su k dispozicii ziadne fakty, tak co tu ides riesit? Ries to tam, kde sa to riesit ma a kde to ma nejaky zmysel, tu je to len neoveritelny anonymny blabol, nic viac.

Mema

To niečo nebolo myslené ako výsledok z vyšetrení, bolo to myslené ako obálka,dezert a káva. Nechcem útočiť na pacientov len som si myslela, že by ich zdravotný stav pacientov mal zaujímať.

ebi777

niekedy sú zápaly tak v rozľahlom a komplikovanom štádiu, že nie je ľahké rozhodnúť akú liečbu najlepšie podať

už jedno rozhodnutie môže mať fatálne a nezvratné následky

nesprávne podaná kombinácia ATB v infúziách pri komplikovaných rezistentných zápaloch môže spôsobiť, že ATB zabije síce jeden druh baktérií, ale druhý, tretí sa vzápätí rozšíri...

každí tu nadáva na lekárov, ale mal by si aj každí uvedomiť, že lekár sa rozhoduje len raz,,,, nie je to údržbár, ktorí vymení jednu súčiastku a mu to nevijde, skúša ďalej

philips

"týždni keď sa dá lekárovi do rúk "niečo" tak ho dajú konečne na JIS-ku"

Ako si sama uviedla, nieco, co naznacuje na zaverecnu diagnozu dostal lekar do ruky az po tyzdni...
Co mal predtym liecit metodou pokus omyl, ci co?

Ludia, uvedomte sa... Bavi vas hladat chyby na lekaroch? Ak ano, tak k nim nechodte a liecte sa sami doma zazracnymi vodickami... Usetrite peniaze poistovni a lekarovi cas...

Toska

To,čo pišeš dviha adrenalin,len nechapem prečo hneď na druhy deň ste netlačili na kompetentnych prečo nič nerobia.Nikto nevie čo sa v zakulisi deje.Je možne že bol na pozorovani a ešte sa zvažovala liečba podla vysledkov doplňujucich.....