Zvlastne stavy

Príspevok v téme: Zvlastne stavy
deborka

Dobry den,
potrebovala by som v niecom poradit neviem co mi je ...z nicoho nic mi pride zle nemozem jest mam pocit ze mi zapadne jazyk stahuje mi hrdlo ,mavam migreny s aurou ta aura mi velmi vadi,palia ma oci,mam tlaky v hlave,stracam pamat a mam piskanie a svrbenie v usiach a niekedy take zachvaty na odpadnutie mam aj velku skoliozu ,lordozu a myslim ze ze mi nieco tlaci na organy ..preto mam take stavy ,vedeli by ste mi poradit? ja som bola zdravy clovek nikdy som nemala take stavy az teraz ked sa mi skolioza zmenila na lordozu a na internete citam priznaky nadoru na chrbtici lebo tam je zmena spravania ako prvy priznak ale na ct chrbtice som nebola , bojim sa ze mi nieco je . Na vysetrenie som bola este v juli 2012 kedy to aj vsetko zacalo .CT hlavy je v poriadku,krcne v poriadku,, ale bojim sa ze to ct mi neurobili spravne alebo sa nieco prehliadlo . Mozem mat aj take stavy ked mi chrbtica tlaci na organy?? dakujem

amater111

Hm zmenu správanie vyvola hocičo aj stres asi sa bojíš keď sem píšeš, môže tlačiť kosť na dáky nerv, daj si vysetrit chrbat a poslu ta na terapie