Je to normálne, keď chodí na kávu s ex?

Príspevok v téme: Je to normálne, keď chodí na kávu s ex?
lussia83

Ahojte mám priateľa, s ktorým som 4 mesiace. Obidvaja sme boli 2 roky bez vzťahu, ale predtým sme mali dlhšie vzťahy, on 6-ročný a ja 9-ročný. Mám ho rada, ale vadí mi, že chodí na kávu so svojou ex. On tvrdí, že je to normálne, že ostali dobrými kamarátmi, ale mne to až také normálne nepríde. No jednoducho žiarlim, hoci od kedy sme spolu, bol s ňou len jeden krát. Aj som mu povedala, že sa mi to nepáči a on ma začal ubezpečovať, že ma rád len mňa a k nej by sa aj tak už nikdy nevrátil. Tak teraz sa pýtam, či to mám nejako rozdýchať a nechať, nech občas ide s ňou na tú kávu?

Agnes998

No mne by to vadilo, ze chodi na kavicku so zenou s ktorou roky spaval, byvale vztahy by mali byt uzavrete. Okrem toho nemozes vediet, ci stale nie su friends with benefits, to ti neprizna. Ja sa tiez s byvalymi nestretavam ani si s nimi nepisem, hoci niektori by chceli, jeden dokonca by chcel aj tie benefits lebo podla jeho slov, sex sme mali vzdy dobry tak preco nie, ale tak pre mna je to uzavreta kapitola zivota.

Slávka_1

Nevidím na tom nič zlého. Môj manžel sa bežne stretáva so svojou bývalou manželkou a dokonca ani ja s ňou nemám problém. Priateľmi predsa môžu zostať....
Z prvého manželstva má 20 ročnú dcéru, mi máme teraz 3 ročnú dcéru a pokiaľ treba aj jeho ex a aj jeho dcéra sú ochotné ju postrážiť.

DontWorry

Chodenie s ex von a na kavicky a podobne -to by mi istotne vadilo pokial by neslo o nahodne stretnutie v meste po dlhej dobe a pokecanie ako sa maju. Ale nejake pravidelne vychadzky s dotycnou pokial cas sa da vyuzit inak - to by som razne zastavila a netolerovala.

Fotky, darceky a rôzne hracky na pamiatku by som nechala tak. Fotky so svojimi ex som zmazala, lebo nestali mi za nic, ale so sucasnym ti garantujem, ze by ostali ak nie v pocitaci, na externy disk by sli...to su niektore take pamätne fotky, ze by mi bolo v skutku jedno ako velmi by buduci oponoval..lebo tu ani nejde o to, ze pozeram fotky, kde je byvala laska ale skôr o to, ze su to aj moje zazitky a ak raz na nejakej fotke byvaly je, tak je a bodka.

Môj priatel ma niekde na policke pohodenu fotku svojej ex. Ale okrem nej ma tam pohodene kadejake ine fotky a toto mi len tak ukazal este aj s usmevom ze haha co tu mam a nic to so mnou nespravilo..proste len nejaka zabudnuta fotka ktoru kedysi mal niekde vystavenu a momentalne zapadnuta prachom. Rovnako neriesim ani kopec plysakov od kadejakych dievcat co ma...proste su to jeho veci, jeho minulost, jeho zivot...nezmazem tie stopy.

Neries taketo veci, skôr na osobne stretnutia sa zameraj ale ak ti vadia nejake fotky, tak mu povedz ze fajn, ale nech ich da do nejakeho albumu, krabice a nema ich vylozene...

Deria

A ako teda, uz sa s nou nestretava? Ja neviem, asi som staromodna ale mne by to vadilo. A vadi to aj tebe, inac by si sem nebola pisala. A vadilo by to kazdej, len nie vsetky to priznaju. Predstav si, ze ty zacnes chodit na kavu s tvojim ex. Vôbec nechapem, k comu su take chodenia na kavu s ex dobre. Keby k nej nic necitil, vyuzil by cas uzitocnejsie. No a este fotecky a darceky od nej...podla mna sa s tym rozchodom este nevyrovnal. Este sa ho opytaj, ci nahodou neukoncila vztah s nim ona, ak ano, je to jasne. No ale mozno vam vas vztah cez to vsetko vydrzi, len on si asi este lieci svoje ego.

lussia83

no asi trosku obnovím tému, môj vzťah pokračuje, už je to cez 9 mesiacov, ale.... tá jeho bývala, ja neviem stále na ňu žiarlim. Totiž priateľ stále má jej darčeky, dokonca tento víkend mi chcel ukázať nejakú fotku a tam som zbadala jej fotky a vysvetlenie od neho: je mu ľúto ich vyhodiť, lebo je pekná na tých fotkách. Nechcem byť nejaká stíhačka, ale nemám sa komu posťažovať, že mi to vadí.

TinaM

Ved pises, ze za 4 mesiace s nou bol len raz...tak kedy si mala cas zistit, ze ti to vadi? Nebud stihacka, pokial je to raz na par mesiacov, nevidim an tom nic zle. A ktovie, mozno ked ma teraz teba, tak kavu s nou uz uplne vypusti. To sa stava, ze ked sa chlap zamiluje, tak kamaratky idu bokom.

MultiLevel

Ovecka, tak s tym teda ja nic neurobim :D :D Nie som jasnovidec, neviem. To uz musi Lussia zistit ako to je... :)