Môže človeku chýbať vzťah?

Príspevok v téme: Môže človeku chýbať vzťah?
smilestarr

Koncom marca som mala 22 rokov.. Skončila som fajn VS, mám prácu, priateľov, rodinu. Dosť ma zaujíma či človeku môže doslova chýbať vzťah.. Svoj prvý a posledný som ukončila v lete 2011. Od vtedy som bola na nie jednom rande, namotaná, sklamaná dokonca aj neúspešne zaľúbená. Chýba mi blízkosť milovanej osoby, chýba mi milovanie, plánovanie, trávenie času, pocit , že k niekomu patrím, že niekto na mňa myslí, atd... Je to pre mňa už strašne dlhá doba , v podstate dva a pol roka NIČ. Občas rozmýšľam, kolko to TAKTO ešte bude trvať. Nie som Miss world ale ani žiadna špata ;-) Dosť často počúvam vety typu- ako to že ja nemám frajera, a prečo takto dlho už nemám, atd.... Chýba mi taký ten parťák do života. A čím dlhšie to trvá, tým je to pre mňa ťažšie. Viem že som mladá, ale reči typu : Neboj to príde- mi už idú na nervy... Je tu niekto na tom podobne ??

halala

anonymka23 ja viem ze to nebol vztah ake byvaju bezne lebo mne aj jemu islo len o to aby sme si uspokojili svoje sexualne tuzby a obom nam to takto vyhovovalo.
niesom ziadna karieristka mam obycajnu pracu takze nebolo to v tom ze nemam cas na vztah ale ja som sa nechcela viazat s niekym pre mna je to obmedzujuce stale odpovedat kde ides kde si bola s kym kedy prides domov...mam rada slobodu a ked mi niekto do zivota nekafre.
spoznali sme sa cez net a po case nejakeho toho pisania sme sa stretli a tak sme si to vydiskutovali kedze sme si boli obaja sympaticky ze ani jemu nejde o vztah len nema s kym sexovat a stetky si kupovat nechce aby nieco nechytil. tiez som nechcela zbalit kazdy vikend ineho.

lilyiankaa

kalkulka, neboj, aj tebe bude dopriate ... ja mám pár kamošiek pred 30tkou a tie tiež nikdy nikoho nemali, dokonca ani žiadny bozk nepadol ..ale tam je problém v iných veciach.... jedna z nich je na partnera neskutočne náročná, čo tá všetko vyžaduje od budúceho partnera, no mne sa až panenky otáčajú ...keby to bola nejaká primadona a povedala by som si, že ok, tak vyzeráš ako bohyňa, budiš, že máš sebavedomie nahovado ...ale kdeže, je to dievča, ktoré pochádza z chudobnej rodiny, dokonca v dnešnej dobe ešte nemajú ani záchod ...takže dievča rúbe dosť vysoko .... no ale to som odbočila .. ja som tiež bola pár rokov sama a už som si povedala, že aj sama radšej ostanem, lebo sa na mňa lepili samí psychouši ..... až zrazu,keď som už bola definitívne rozhodnutá, že ziadneho chlapa nechcem, mi jeden začal písať a sme spolu, bývame spolu a plánujeme budúcnosť ..ja verím tomu, že na každého raz čaká ten pravý :)

karkulka666

MultiLevel, tak to máš super že ti vesmír doprial stretnúť takého človeka. Ja možem prosiť vesmír aj nebesá aj všetky končiny sveta, mne sa takéto niečo stať nemože nikdy. Neviem prečo je život taký krutý a nie je každému dopriate.aspon raz.

MultiLevel

smilestarr a co by si chcela pocut, ak nie vety "neboj, to pride" ?? :D
Neviem co ine chces citat/pocut od inych...Chces pocut, ze ini ludia su na tom este aj horsie? Ze su omnoho dlhsie bez vztahu ako ty? :)
Pred 6 rokmi som ukoncila vztah a bola som chvilu sama. Od vtedajsej spolubyvajucej na VS som nic ine nepocuvala, len "ty kokos, nie je ti blbe, ze nikoho nemas????!" Nie, blbe mi to nebolo. Mala som svoje konicky, priatelov, rodinu, milion zalub, cas na seba a na inych. Nemala som kedy premyslat nad tym, ze som sama. Samozrejme, casto som pred spanim premyslala o tom, ako tuzim po naruci milovanej osoby, akoby som chcela s niekym zdielat svoj zivot. Ale nepodliehala som tomu...A jedine co som robila, bolo ze som o takeho cloveka "prosila vesmir". Po nejakom case ta osoba naozaj prisla do mojho zivota.
Nezamyslaj sa tolko nad tym, ako si sama a ako ti vsetko chyba. A ked pocitis samotu, tak si uvedom, ze len pozitivnym myslenim si pritiahnes do zivota partnera...

&

Anonymka tak bol to vzťah založený len pre sex. Stretli sa niekde v byte na chate rozdali si to a čau daj vedieť keď budeš mat zase chuť : D
Nebol to sex na jednú noc ale na tri roky : D

anonymka23

halala, to je predsa sex a nie vzťah, to, čo si mala Ty tri roky. Vzťah je predsa o niečom inom, nemyslíš? Nie je vzťah o láske dvoch ľudí, ktorí sa milujú, rozumia si a vo všetkom si pomáhajú? Alebo to v dnešnej dobe už tak nechodí?

&

Ma nema je to jej vec. Chcel som kočky povzbudiť.
O čisto len sexuálnych vzťahoch som tiež pocul ale je tam len sex žiadne prechádzky vylety dovolenky atď. Takže aký vzťah?

ivik24

ahojte kočky pridávam sa ku vám, tiež nemám nikoho, nikoho som nemala, je mi z toho smutno, tiež mám pocit že o niečo prichádzam, ja by som chcela, ale čo keď neni s kým. ale aspoň ma potešilo, že som neni sama.. ako sa máte? v sobotu ideme bratrancovi s rodičmi na svadbu, to zas bude, kde máš frajera? ťažko sa na také otázky odpovedá :/

halala

& :D ze s vibratorom:D
ako vies ze tvoja sestricka nema poboku nejakeho chlapa ktory ju sem-tam obstastni ?
kolki nemaju vztah pred verejnostou ale najdu si niekoho s kym si raz za cas uzivaju a su spolu len pre sex ale nie pre vztah.
ja sama som taky vztah mala a trval necele tri roky.